| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Problem z piersiami . ;(
Autor Wiadomość
michal2fun
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 04 Gru, 2009 09:04   Re: Problem z piersiami . ;(

KaMciaA napisał/a:
mój kolega pocno pociągał , za moją prawą pierś


omg nie martw sie u nas też jest pełno takich przypadków , ale ja takim chamem nie jestem
;]
Przejdź na dół
wopio Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 13
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Pią 04 Gru, 2009 11:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mnie też suty, bolą a jestem chłopakiem. Poradżcie coś plz.

_________________
Prawie robi wielką róźnice
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 04 Gru, 2009 11:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Samo przejdzie, spokojnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KaMciaA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 259
PostWysłany: Pią 04 Gru, 2009 13:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

NicolaBlondyna napisał/a:
Kamicia ile masz lat? Bo moa cie też boleć bo poprostu dojrzewasz :] Też na początku myślałam że się gdziesz uderzyłam ale powiedzialam mamie i okazalo sie ze rosną !! Teraz mam 10 lat jak mnie zaczeły boleć mialam 9 ;[ Mama muwi ze bardzo wczesnie..... Więc nie martw się bo piersi rosną 3-4 lata lub mniej więc wiesz.... jeżeli to są twoje początki to możliwe że za rok bedzięsz miałam rozmiar 75 AA jak ja


Mam 14,5 lat . Smile jak na dobrą sprawe mam 75B .


Cytat:
Koffciam ciem. ( jerzeli jesteś ładna Wink))))) )

*Paracetamol razy cztery, potem jak nie przejdzie to sru do mamy. : ) Naprawdę.


do kogo to było . ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8956423
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 04 Gru, 2009 16:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere napisał/a:
laski - 75 , 80 czy 90 to obwod POD CYCEM wiec to ze ktos ma 90C nie znaczy ze ma duzo wieksze niz ta co ma 75C. potem kupujecie zle staniki i cycki brzydko wygladaja :d

w sumie to zafundowalam sobie powrot do dojrzewania, mam piersi 75cc od 10 listopada i tez czuje sie jak przy dojrzewaniu, ah to przyjemne swedzenie i bol przy kazdym dotyku biggrin tylko boje sie rozstepow, ale tfu tfu, pozyjemy zobaczymy Razz


Powiększyłaś sobie? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 04 Gru, 2009 16:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O, patrzcie kto to wrócił : )? Stęskniliśmy się, gdzie byłaś : )?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 04 Gru, 2009 18:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale ja cały czas jestem Wink Rzadziej, ciszej, ale jestem ;p Ale miło, że pamiętacie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pią 04 Gru, 2009 21:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
Tremere napisał/a:
laski - 75 , 80 czy 90 to obwod POD CYCEM wiec to ze ktos ma 90C nie znaczy ze ma duzo wieksze niz ta co ma 75C. potem kupujecie zle staniki i cycki brzydko wygladaja :d

w sumie to zafundowalam sobie powrot do dojrzewania, mam piersi 75cc od 10 listopada i tez czuje sie jak przy dojrzewaniu, ah to przyjemne swedzenie i bol przy kazdym dotyku biggrin tylko boje sie rozstepow, ale tfu tfu, pozyjemy zobaczymy Razz


Powiększyłaś sobie? Wink

taaak Smile i to jedna z lepszych decyzji w moim zyciu ale nie powiem ze polecam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 04 Gru, 2009 22:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, nie przymierzam się.

Wręcz przeciwnie. Jak się kiedyś wkur.. przy zakupie bielizny to zmniejszę i się skończą problemy ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nens Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 18 Lip 2009
Posty: 203
PostWysłany: Sob 05 Gru, 2009 08:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere napisał/a:
laski - 75 , 80 czy 90 to obwod POD CYCEM wiec to ze ktos ma 90C nie znaczy ze ma duzo wieksze niz ta co ma 75C. potem kupujecie zle staniki i cycki brzydko wygladaja :d

Muszę tutaj powiedzieć, że się mylisz. Miseczka wraz z obwodem sporo się zmienia, 70b jest z 2 razy mniejsze niż 75b.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 05 Gru, 2009 10:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Różnica między obwodem a miseczką dla danej miseczki jest taka sama.

1. rożnica 12 cm - miseczka A
2. rożnica 14 cm - miseczka B
3. rożnica 16 cm - miseczka C
4. rożnica 18 cm - miseczka D
5. rożnica 20 cm - miseczka E
6. rożnica 22 cm - miseczka F
7. rożnica 24 cm - miseczka G

Przy 70 pod biustem obwód w biuście przy miseczce e to 90, przy 75 pod biustem, z miseczką e będzie 95 w biuście, ale różnica między miseczką a obwodem jest taka sama.

Oczywiście, inaczej będzie wyglądać C u osoby z 70, a u osoby z 90, bo przy takim rozmiarze tego biustu prawie nie będzie widać, ale to już inny problem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sob 05 Gru, 2009 14:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nens napisał/a:
Tremere napisał/a:
laski - 75 , 80 czy 90 to obwod POD CYCEM wiec to ze ktos ma 90C nie znaczy ze ma duzo wieksze niz ta co ma 75C. potem kupujecie zle staniki i cycki brzydko wygladaja :d

Muszę tutaj powiedzieć, że się mylisz. Miseczka wraz z obwodem sporo się zmienia, 70b jest z 2 razy mniejsze niż 75b.

bzdura, potem dziwne ze jedna na milion polek nosi dobry stanik ;p

nasty_girl napisał/a:
Wręcz przeciwnie. Jak się kiedyś wkur.. przy zakupie bielizny to zmniejszę i się skończą problemy ;p

no przeeestan :P natura ci duzo dala to nie narzekaj :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nens Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 18 Lip 2009
Posty: 203
PostWysłany: Sob 05 Gru, 2009 14:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akurat ja jestem tą jedną na milion ;P Ale wystarczy wziąć sobie w sklepie do ręki 70b i 75b, widać dużą różnicę w misce.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 05 Gru, 2009 15:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jest większa wizualnie, bo biustonosz ma rzeczywisty wymiar przykładowo (przy 70e)90 a nie 95 (przy 75e), ale w rzeczywistości dla miseczki E różnica między obwodem będzie 20 cm. Wiadomo, że będzie to inaczej wyglądać (bo ktoś o wzroście 160 i obwodzie 65 będzie mieć faktycznie mniejszy biust, niż ktoś kto ma 190 i obwód 80.. Bo inaczej by to nieproporcjonalnie wyglądało, nieprawdaż?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |