Cos ty ! Mi wlosy zawsze susza sie same robie zawsze tak :
19.00 - siedze w wannie
19.30 - zaczynam myc wlosy
19.45 - 20.00 - wlosy mam w reczniku zeby troche ta woda sie odsaczyla
20.00 - do momentu kiedy nie pojde spac - sa lozno rozlozone . Po kompaniu oczywiscie troche je rozczesuje ale bez przesady .
Nie mialam nigdy problemu z jakimis pekami czy cos . Raz tylko zaplatalam grzebien we wlosy i musialam miec je obciete
_________________ Szkola jest jak WC -
trzeba do niej chodzic
Ja nie śpie z mokrymi włosami. Po pierwsze nie mogę spać gdy moja głowa i włosy są mokre. Po drugie starasznie sie rzucam w nocy. Gdy spałam bardzo dużo włosów było nie na głowie tylko na poduszce , a reszta była cała poplątana. A po trzecie ... a po trzecie ... hmmm ... po trzecie PO PROSTU NIE LUBIE i już ! ! ! ! ! !
Dla zdrowia włosów to nic nie szkodzi,ale dla naszego zdrowia tak.Może prowadzić to do przeziębienia albo innych chorób.Jka chcecie spać z mokrymi włosami,owijajcie je ręcznikiem i nie otwierajcie okien ,a nic nie powinno wam się stać
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach