| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Jak dobrać podpaski??
Autor Wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sob 15 Maj, 2004 22:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jeżeli wczoraj miałaś dopiero pierwszy oker (przepraszam ze nie wcześniej, ale WITAJ W GRONIE NASZYCH MAŁYCH KOBIETEK biggrin") to może poczekaj jeszcze kilka dni ponieważ po pewnym czasie idzie się przyzwyczaić do podpasek, jeżeli jednak nic ci to nei da to zacznij je nosić, nic nie szkodzi że wczoraj miałaś pierwszy okres. Na początek polecacm najmniejsze OB (chyba OB mini) z jedwabną powłoczką "silk touch" ponoć dużo łatwiej jest je zaaplikować a nastepnie wyciągnąć, a na pewno nie wypadną ponieważ mięśnie pochwy trzymają je w miejscu..

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Nie 16 Maj, 2004 10:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dzieki! dzieki! dzieki! dzieki Smile
:*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość
PostWysłany: Pią 21 Maj, 2004 15:08   

rowniez polecam tampony - wygodne , nie czujesz ze je masz ... a jesli o podpaski chodzi to wole ze skrzydelkami - bielizna sie nie b rudzi nawet jesli aktywnie spedzam dzien
Powrót do góry
Lavile Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 12 Kwi 2004
Posty: 183
PostWysłany: Sob 22 Maj, 2004 16:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja od poczatku wiedzialam, ze nie bede nosila podpasek. Ciagle mi sie wydawalo (i nadal mi sie tak wydaje), ze wszyscy je widza, ze sie odciskaja. Chociaz wiem, ze tak nie jest. No i postanowilam, ze bede nosic tampony. Ale zanim jakiegos zalozylam, to minely mi 2 okresy biggrin I teraz tylko na noc zakladam podpaski. A ob nie kupuje, bo sa strasznie drogie Mad Kupuje w aptece - 30 sztuk za 5 zl i sa takie same jak ob, tyle, ze tansze Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kingbor Płeć:Kobieta

Dołączyła: 11 Cze 2004
Posty: 1
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sob 12 Cze, 2004 19:44   cze Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja polecam Alway!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!One są super wygodne!! Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Sob 12 Cze, 2004 19:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ty kingbor chyba jestes w ciązy! Dbaj o sowjego maluszka , przeciez masz doopiero 15 , czy tam 13 latek , to bardzo dużo , prawda? I to najlepeszy czas na rodzenie dzieci i uprawianie seksu! No po prostu GRATULEJSZYN!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Nie 13 Cze, 2004 21:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja zaczełam stosować tampony OB i są naj-naj-najlepsze.
tyle ze wyjmowanie niejest zbyt przyjemne.. ale dla tych przyejmnosci ktore mi daja one:) i bez stresow, warto sie poswiecic..zreszta...co tu sie duzo poswieciac:)
POLECAM I TYLE!
zakladanie jest tak proste... nawet minuty mi niezajelo-a to byl pierwszy raz hehhee...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Nie 13 Cze, 2004 22:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a jakie używasz? podaj rozmair (mini medium...itp.) i czy używasz tych z powłoczką silk touch czy bez?
(wiem ze wyjmowanie ejst neiwygodne Sad tez mi to rpzeszkadza)

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
KleO
-Usunięty-
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Nie 13 Cze, 2004 22:10   

Według mnie najlepsze podpaski, to są ALWAYS. Są cienkie, ale za to skuteczne. Te kropelki na opakowaniu z podpaskami oznaczają na jaką obfitość krwawienia są przeznaczone. Dwie kropelki oznaczają na słabe krwawienie. Trzy - normalne. Cztery - obfite. Jeżeli miałoby być 5 kropelek, choć tyle nie występuje i tak jakby brakuje tej jednej, to na noc. Są dłuższe i wchłaniają więcej krwi miesiączkowej, bo podpaskę tą na codzień zmienia się co 4 godziny, zresztą jak kto woli. Wejdź na http://always.pl. Tam piszą rózne rzeczy, ponieważ jest to strona podpasek i wszystko tam jest na pewno opisane Wink
Powrót do góry
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Pon 14 Cze, 2004 16:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja używam light flow -ale podobno są wieksze od mini. ale mi to na to samo wychodzi:) z tą powłoczką sil touch Smile i bardzo wporządku... tylko niecierpie wyjmować;p brr..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lavile Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 12 Kwi 2004
Posty: 183
PostWysłany: Pon 14 Cze, 2004 20:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mi tam to juz nie przeszkadza biggrin Juz... OB sa strasznie dorogie, jak nie wiem co. Ja kupuje takie same jak OB tyle, ze tansze. Ale sa dosownie identyczne "Siempre". I bez tej powloczki, ale chyba bede musiala sobie i takie kupic, zeby zobaczyc, czym sie roznia biggrin

P.S. za firme trzeba placic Rolling Eyes

_________________
Nie martw się, jutro będzie gorzej !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dexia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Cze 2004
Posty: 67
PostWysłany: Sob 21 Sie, 2004 22:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tampony o.b. z powłoczką silk touch is the best!!

_________________
Rodzice są jak nietoperze-niedowidzą nie dosłyszą a wszystkiego się czepiają.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tina
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Nie 22 Sie, 2004 09:29   

te kropelki oznaczają chłonność.
najlepij sie używa bella są z bawełny i są naprawde wygodne
3maj się papa
Powrót do góry
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Nie 22 Sie, 2004 14:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wedlug mnie najlepsze sa naturella, weszly niedawno
Always sa na pewno lepsz niz Bella, ale jednak nie sa rewelacyjne. Aha! Kupuj Always Ultra, tamte drugie sa okropne!

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Nie 22 Sie, 2004 16:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Blanka-zgadzam się z Tobą.Naturella to są b. dobre podpaski...i ładnie pachną Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |