| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Lesbijki

Czy jesteś lesbijką lub bisexualistką ?
TAK
18%
 18%  [ 10 ]
NIE
81%
 81%  [ 43 ]
Głosowań: 53
Wszystkich Głosów: 53

Autor Wiadomość
pechowa ona Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 06 Wrz 2004
Posty: 90
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 17:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pyta sorry ze to mowie ale to tobie brakuje czesci mozgu... Jak ty mozesz tak wogole mowic ?! Myslisz ze wszyscy wokol mnie wiedza ze jestem bi ? A moze moi rodzice, co ?! Chyba cie pogielo !!! Myslisz ze z gadki mozesz powiedziec ze ktos jest lesbijka ? TO NIE JEST CHOROBA USWIADOM TO SOBIE !!! Ja - Pechowa tak samo jak Tavion jestem calkiem normalna ! A jesli tego nie dostrzegasz zapytaj reszty forumowiczow !!! Moze jej potwierdzicie ze ja i Tavion jestesmy normalne... Pyta biedna jestes, wypadlas chyba z wozka i upadlas na glowke jak bylas mala...

_________________
Najpiękniejszy uśmiech ma ten, kto wiele wycierpiał.. (:
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2071312
Pyta Płeć:Kobieta

Dołączyła: 06 Lis 2004
Posty: 21
Ostrzeżeń:
 5/3/6
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 17:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pulkownik Nikt napisał/a:
[
A i tak jeszcze ciekawostka dla pyty : Czy wiesz ze najwiekszy procent gejow jest wsrod faszystow? :> Nie umia siebie zaakceptoac wiec za wszelka cene chca sobie i innym udowodnic ze z gejami nie maja nic wspolnego.


Wiem, wiem wszędzie sie zanjdzie ścierwo(zdarzyły sie pzrypadki, ale mozliwe tylko poto zeby zniechęcic innych do tego ruchu i zepsuć autorytet Fuhrera). Ale to tylko ośmieszenie ruchu faszystowskiego.
PRAWDZIWY BRZYDZI SIĘ NIMI!

Cytat:
Pyta sorry ze to mowie ale to tobie brakuje czesci mozgu... Jak ty mozesz tak wogole mowic ?! Myslisz ze wszyscy wokol mnie wiedza ze jestem bi ? A moze moi rodzice, co ?! Chyba cie pogielo !!! Myslisz ze z gadki mozesz powiedziec ze ktos jest lesbijka ? TO NIE JEST CHOROBA USWIADOM TO SOBIE !!! Ja - Pechowa tak samo jak Tavion jestem calkiem normalna ! A jesli tego nie dostrzegasz zapytaj reszty forumowiczow !!! Moze jej potwierdzicie ze ja i Tavion jestesmy normalne... Pyta biedna jestes, wypadlas chyba z wozka i upadlas na glowke jak bylas mala...


Sorry, ale ja nie mówiłam ze dewianci spadli na głowę z wózka.
Ale co ja będą udawać. Przecież wiadomo, tolerancja. Tylko jak was to dotknie, nie będzie juz tak miło! Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 17:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:

ylko jak was to dotknie, nie będzie juz tak miło!


Co ich dotknie? Gejostwo?Wink
A co Pytus wiesz jak to jest gdy sie upusci mydelko w wiezziennej lazni w srodkowej afryce? :> I tu koniec zartow:)
Przeciez one same pisaly ze sa bi i jak widac jest im milo Smile

I jeszcze dla ciekawostki dodam. Pyta czemu zalozylas nowy profil skoro juz masz jeden na forum? tzn. Stachu? :> Sprawdzilwme IP teraz sie chloptasiu nie wywiniesz i sie zdecyduj jaka masz plec i czy jestes Stachy czy Pyta ? Bo biseksualizm to chyba wedlug ciebie takze cos godnego potepienia Smile

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Pyta Płeć:Kobieta

Dołączyła: 06 Lis 2004
Posty: 21
Ostrzeżeń:
 5/3/6
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 18:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pulkownik Nikt napisał/a:
Cytat:

ylko jak was to dotknie, nie będzie juz tak miło!


Co ich dotknie? Gejostwo?Wink
A co Pytus wiesz jak to jest gdy sie upusci mydelko w wiezziennej lazni w srodkowej afryce? :> I tu koniec zartow:)
Przeciez one same pisaly ze sa bi i jak widac jest im milo Smile

I jeszcze dla ciekawostki dodam. Pyta czemu zalozylas nowy profil skoro juz masz jeden na forum? tzn. Stachu? :> Sprawdzilwme IP teraz sie chloptasiu nie wywiniesz i sie zdecyduj jaka masz plec i czy jestes Stachy czy Pyta ? Bo biseksualizm to chyba wedlug ciebie takze cos godnego potepienia Smile


ŁŁŁEEEEEEEEEEEEEEEE....

A co mnie to obchodzi, ich choroba, najwyżej.... Twisted Evil .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 18:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pyta... Nie pisz takich bzdurnych postow bo beda kasowane a tobie wlepie 3 i ostatnie ostrzezenie. Miej zdanie jak chcesz ale przedstawiaj je w formie przystepnej dla odbiorcow tego forum czyli dzieci i nie spamuj !

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
pechowa ona Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 06 Wrz 2004
Posty: 90
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 19:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Naprawde Pyta nie wiesz co mowisz... Idz sie przespac moze ci do jutra przejdzie...

_________________
Najpiękniejszy uśmiech ma ten, kto wiele wycierpiał.. (:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2071312
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Pon 08 Lis, 2004 10:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

co do tych lesbijek:
mam kolezanke/olege niewiem jak mowic, on/a karze mowic na siebie DODA. Ma na imie Piotrek,, wszystkie czesci ciala jak u faeta, glos kobiety, zachowuje sie jak kobieta, i woli facetow.. z twarzy tez jak dziewczyna. jest naprawde super kumpela! mozna sie z nia swietnie bawic! i niema w niej nic dziwnego! naprawde! normalna! jak kazdy! bardzo wporzo!
a co do biseksualizmu, mysle ze mam cos trohe z tym zwiazane.. oczywiscie wole facetow.. ale dziewczyny:> tez zle nie sa. hehehe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 08 Lis, 2004 14:33   

Pyta napisał/a:
HOMO to choroba, uraz psychicny, nie odnalezione siebie uczuciowo i seksualnie. Forma zastępcza, często też utożsamiane jako zbocznie- pedofilia.

Ci ludzie zauwązcie ze dziwnei sie ubierają, mówia (moze nie wsyscy, ale da się odczuć z kim sie ma doczynienia). myśla tylko o seksie, przeciez to obrzydliwe jak taki dewiat się zaleca.

CO do mózgu - ile razy mam powtarzać, ze to stwierzdono i udowodnione (czytałam)
To daje myślenia, ze możliwe jest to związane z głową (nawet napewno).

Każdego denerwuje jak takie matoły, aż krew zalewa wychozdą nab ulice.
Niech brudy piora w domy i niech sie leczą, jeśli wogóle się da.

I to nie jset średnowieczny sposób myśleinia, w tamtych zcasach uważano to opętanie.

To GRZECH- Sodomę i Gomorę trwafił piorun za to!!!

Do pierwszych wersów Chyba nie wiesz co to pedofilia.
Do drugich, czemu dziwnie się ubierają, tego się nie da tak odczuć. Naoglądałaś się za dużo Amerykańskich filmów... a moze myślisz o tranzwestytach, któzy niekoniecznie są gejami.
Do 3 wciąż twierdzę, ze czytasz za dużo bravo.
Do 4 sama jesteś brud i wrzud na dupi€ naszego forum i mnie krew zalewa jak dają takim idiotom neta, wiem, ze masz zablokowane pisanie, ale mam nadzieję, ze to przeczytasz
Do 5 teraz mamy tolerancję a nie średniowiecze
Do ostatniego ty Biblią się nie zasłaniaj, bo ona też mało tolerancyjna jest
Pyta napisał/a:
Inni żeby sie odróżnić, kupują pedalskie koszulki z napisami których tu nie przytoczę.
Oczywiście sa związane z upodobaniami seksualnymi. I taki potrafi tylko o tym gadac, ze jest taki i taki, mają coś powalone z uczuciami. Mówię jakis uraz psychiczny.

O jakich koszulkach mówisz, bo ja lubię te z napisami i te z zespołów.
Pyta napisał/a:

W Ameryce normalka.... fiu bzdziu..
BUSH I wielu gubernatorów a nawet miażdząca ilość Amerykazna opowiada się przeciw homosom!

Niech Ci debil€ z Ameryki będą nietolerancyjni ja się opowiadam przeciw Ameryce, bo to plastikowy kraj, który najchętniej by wszystkim zrobił pranie mózgu, wszyskim, którzy nie są tacy jak tego Konspiracja chce. Sama niecierpię Ameryki i mam jej dośc, wszędzie Amerykanskie wersje świat, komercha Amerykańska i wogule. Oni są mało tolerancyjni więc ty też musisz? Zobacz na Holendrów...
Powrót do góry
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pon 08 Lis, 2004 15:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hejka!
zażarta dyskusja.
Pyta. Nie wiem jak możesz być tak nietolerancyjna. Po prostu nierozumiem. A załużmy że tak jak mówisz mają uraz psychiczny (choć wcale tak nie myśle żeby nie było) i co? i co z tego? nawet do ludzi z urazem psychicznym powinnaś okazywać tolerancje. To tak jakbyś miała wypadek (oczywiście gorąco Ci tego nieżyczę) i musiała być na wózku inwalidzkim. Wtedy byś chyba zobaczyła co to jest tolerancja bo ludzi by się naśmiewali z Ciebie. A poza tym nie myl ludzi z urazem psychicznym do wariatów. Wariat jest to zaa dużo powiedziane i nie wiem czy może się odnieść do jakiegokolwiek człowieka na ziemi ponieważ jest obraźliwym. Idz na jakiś kurs tolerancji bo z Twoich postów wynika że najchętniej pozbyła byś się wszystkich którzy mają inne upodobania od Ciebie. A to już jest faszyzm. Popatrz sobie na II wojne śwaitową ile ludzi zginęło w rąk faszystów! Nawet jeśli myślisz sobie że Ci ludzie mają chorobe psychiczną nie powinnaś się wyrażać tu na forum ani nikomu tego mówić. Bo obrażasz innych! Zrozum dziecko wreszcie co się do Ciebie mówi i nie obrażaj homoseksualistów jak i biseksualistów. To na tyle. Narazie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pyta2
Gość
PostWysłany: Wto 09 Lis, 2004 16:17   

Dobra, ale to nie wina Holenrów że maja po*******ony rząd i głupie ustawy wprowadzone w życie.

Popatrz na prawo islamskie, tam takie coś jak dewiaztyzm nie istniej (takie odrazu by rkamnieniami zatopili).

I jak mówie, po raz kolejny to nie średnoiwieczy. Trzrba ich leczyć, a nie palić na stosie.

BO TO NIE JSET OPĘTANIE, tylko jak każda choroba, można sie z nia urodzić lub nabyć.

Re Akacja12

Nie naśmeiwac się z chorób, jestem toleranyjna wobec innych ras.
Też mi jest żal, ich tylko wam chce wytłumaczyć, że to choroba.

A nie guścik, zabatrcie świat zatopi potop, umrze gatunek przez takie związki!
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 09 Lis, 2004 19:06   

Droga Pyto - Holendrzy nie mają gównianego rządu, bo przeciż społeczeństwo też na tym korzysta, a to co jest u nich świadczy o tolerancji. W Polsce też kilka partii toczy bój o to by pozwolono tolerować jako małżeństwa związki homosexualne. Ale nasz kraj przez takich jak ty jeszcze do tego nie dorósł.
Co do Islamu to ich prawo jest bardzo wymagające i ty się ciesz, ze jesteś katoliczką.
Żal mi Ciebie naprawde.
Powrót do góry
Tavion
Gość
PostWysłany: Wto 09 Lis, 2004 19:12   

Dokładnie - Ameryka już dawno wyrosła z rasizmu, nietolerancji wobec mniejszości seksulanej etc. Wierzę, że za max. 5 lat i tam zalegalizowane będą małżeństwa homoseksualistów.
Powrót do góry
pussi Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 10 Lis 2004
Posty: 39
PostWysłany: Sro 10 Lis, 2004 22:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moja kolezanka jest i wcale sie z tym nie ukrywa:) jest z tego dumna i nawet ją za to podziwiam!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3796760
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 00:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pussi napisał/a:
moja kolezanka jest i wcale sie z tym nie ukrywa:) jest z tego dumna i nawet ją za to podziwiam!!


I ma racje, że tego nie ukrywa. Very Happy Dla mnie to jest całkowicie normalne. To właśnie różnice miedzy ludźmi czynią nas ciekawymi. To że większość kobiet zakochuje się w mężczyznach i na odwrót nie oznacza, że nie może być ludzi odmiennych Very Happy Pussi ja również podziwiam twoją koleżankę.

_________________
...
Jeszcze nie zapomniałam o forum Wink
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 09:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no to nareszcie wierba dorwałą sie do tego tematu =)
Nie nie mam nic przeciwko ludziom innej orientacji (wogóle po co to odrużniać, to wcale nie są inni ludzi, oni są tacy sami jak ja grr nie będe tego więcej użwać) są oni normalni, tacy sami jak my, niczym dosłownie niczym się nie różnią. Też potrzebują miłości, ciepła, też odczuwają smutek, żal, tez jest im przykro gdy ktoś ich wyzywa itp. itd.
Po co wogóle dzielić to na jakieś głupie szufladki?
Homoseksualiści tam, heteroseksualiści tu a tych no bi upchniemy gdizs tam po kątach =/ weźcie, prosze.
Nie mam serdecznie nic do takich ludzi =) nawet mam jednego przyjaciela i co? i nic, kompletnie nic (to co chciałam tu napsiać wydało mi się głupie i niestosowne więc tego nie napisałam, bo mogło to kogoś urazić).
Podziwiam i Ciebie kochana Tavion =) i Ciebie pechowa ^^ podziwiam takich ludzi, nie wstydzą się tego i dobrze bo czego tu się wstydzić, przecież oni są całkowicie normalni. Czy ja teraz patrze na Was krzywo? czy wytykam Was palcami? czy może staram się przestać zachowywać tak jak się zachowywałam wczesniej (czyli np. mówić do Tavion "kochana" "misiu" albo coś? jeśli tak sądzicie to spójrzcie na przykład hm... do tematu nasze zdjęcia =) jak pamiętam to storna chyba 4 Wink ) ? nie, no właśnie bo jak miałabym się przestać zachowywać skoro ja jestem sobą i uwielbiam do wszystkich mówić ze ich kocham =) nie wyobrażałabym sobie np. zwracać się teraz do kogoś tak oschle jesli byłam wczesniej taka cuuuuute ^^ w stosunku do nich =). Ja kocham syskich ludzikof ^^ niezaleznie kim są i jacy sa (bo wszyscy są tacy sami) no oczywiście są wyjatki Wink są osoby których nie koffam ^^ np. takie świnie, abo co =D
pozlawiam Fierzubia =*

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |