| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Nowy temat: co sądzicie o ludziach aseksualnych.
Autor Wiadomość
Robal Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 200
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 00:52   Nowy temat: co sądzicie o ludziach aseksualnych. Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ostatnio to grupa ludzi która stanowi coraz większe zainteresowanie mediów i nauki. Są to ludzie którzy albo wcale nie odczuwają pociągu albo też wychodzą z założenia że wiązanie się z kimś nawet na krótki czas jest dla nich niewygodne (szkoda czasu, pieniędzy, nerwów, nie dorośli...wiele powodów), i żyją sobie we własnym, nieideologicznym celibacie. Czy takich ludzi również należy potepiac jak potępia się homoseksualistó, czy też pomimo, że ich celibat nie ma nic wspólnego z jakimiś wyższymi celami, należy ich traktowac jak normalnych ludzi?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5301654
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 09:26   

Nie rozumiem, dlaczego kogokolwiek się potępia za to, że nie jest 'normalny'. Każdy ma prawo do własnego zdania, a ludzi homoseksualnych czy asekusualnych powinno się traktować tak samo jak ludzi heteroseksualnych.
Ja nic do nich nie mam, celibat to ich własna sprawa. Przynajmniej wychodzą z założenia, że lepiej nie próbować z kimś związku i potem nie ranić.
Ja tam do nich nic nie mam, jakoś ich nie potępiam, bo uważam, że każdy ma prawo do własnego zdania. Wink
Powrót do góry
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 11:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Niech robia co chca ale ja "celibatu na sile" nie pochwalam. Pozniej wychodza takie dziwolagi jak ksieza pedofile albo nauczyciele co to macaja swoich wychowankow.

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
zniszczony_12 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 06 Sty 2005
Posty: 8
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 11:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

w kazdyj razie na pewno lepiej zostać aseksualistą niż pedałem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robal Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 200
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 11:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nikt tu nie mówi o celibacie na siłę. To wybór własny i własnego sumienia. Chodzi mi tylko o opinie ludzi RM+ o takich osobach. Celibat u księży jest ideologiczny a mi chodzi o taki wyprany z jakichkolwiek wzniosłych założeń- po prostu celibat dla wygody lub z powodu słabego libido.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5301654
Robal Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 200
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 11:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Np o opinie takich osób jak kolega powyżej. Tylko jeszcze uzasadnienie by sie przydało w czym oni są lepsi od ludzi o skłonnościach homoseksualnych (w umyśle kolegi niezależnie od płci nazywanych pedałami).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5301654
zniszczony_12 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 06 Sty 2005
Posty: 8
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 11:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

lol mowiłem ze wole byc aseksualista niz pedałem nie nazywam tak homoseksualistow nie zaleznie od płci Laughing to dziwne ze nie czują popedu ale może to i lepiej Wink zreszta co bede sie kłucił z zagorzałym fanem homoseksualistów Laughing pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robal Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 200
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 11:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Widzę, że kolega ma kłopoty z odrużnieniem tolerancji od fascynacji. Podobnie mają również osoby chore na autyzm- nie potrafią segregować zjawisk na mniej i bardziej ważne, na rzeczy, które można ominąć nie zwracają na nie znaczniejszej uwagii na rzeczy na które trzeba tą uwagę zwracać. A jak kolega nie rozumie co znaczy nie czuć popędu seksualnego to żal mi kolegi- widać nie miał kolega normalnego dzieciństwa. Przykre, jak się ma tak silne zaburzenia hormonalne i że rodzice nie leczyli, bo to siedaje dziś leczyć...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5301654
Avell Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 54
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 12:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a czy osoba aseksualna, to taka ktora nas osobiscie nie pociaga? ktorej nie uwazamy za tzw "seksowna"? Przynajmniej Sapkowski tak to ujal w jednym ze swoich opowiadan i tylko na podstawie tego sie teraz wypowiadam.

_________________
One Dark Elf
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1877438
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 13:00   

zniszczony_12 napisał/a:
w kazdyj razie na pewno lepiej zostać aseksualistą niż pedałem


Ty wolisz być. A jak się nie mylę, to Robal pytał, co sądzimy o takich ludziach, a nie co wolimy. Wink
Powrót do góry
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 13:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hm co sądze? jak dla mnei wsyztsko jest dla ludzi, dopóki nie krzywdzi to innych. osobiście wole aseksualizm, od 'nadmiernego' seksualizmu - czyt. osob, ktore musza zawssze i wszedzie, a jak nie daj boze tydzien (w niktorych przypadkach dni kilka)seksu nie uprawiaja to juz sie robia chorzy.


a potępianie bla bla - tak samo jak w temacie o homoseksualizmie, nie chce mi sie przepisywac.

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 13:16   

Co do osób, których nikt i nic nie pociąga to nic nie mam... to ich sprawa, ale wymyślanie sobie przeideałów, których nie ma na tym świecie, taki i taki rozmiar i wogule, i dopuki ich się nie znajdzie to celibat... szczegulnie wymyślnie sobie czegoś takiego w małżeństwie po kilku latach to lekka przesada
Powrót do góry
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 13:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmm pierwszy raz slysze o takich ludziach, no powiedzmy nazwie. To ich wybor, ze wola tak zyc, skoda tylko, ze wszyscy ksieza nie sa aseksualni, wtedy nie bylo by z nimi problemu Wink

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Inversja Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 08 Sty 2005
Posty: 386
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 14:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dla mnie nie ma podziałów na asexualnych w homosexualistów tak samo co do religii np. ja jestem katolikiem a moja koleżanka jest œwiadkiem jechowym Wink
To też sš przecież ludzie a że nie czujš pocišgo ani nic w tym stylu to ich problem.
Ja jestem tolerancyjny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avell Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 54
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 14:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Aragorn napisał/a:
Dla mnie nie ma podziałów na asexualnych w homosexualistów tak samo co do religii np. ja jestem katolikiem a moja koleżanka jest �wiadkiem jechowym Wink
To też sš przecież ludzie a że nie czujš pocišgo ani nic w tym stylu to ich problem.
Ja jestem tolerancyjny

tolerancja anieuznawanie podzialow to dwie rozne sprawy.

_________________
One Dark Elf
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1877438
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |