| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Kumple
Autor Wiadomość
Nike007 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 26 Sty 2005
Posty: 44
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pon 07 Mar, 2005 15:47   Kumple Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Macie nieraz tak że idziecie do szkoły i boicie się iść? Ja tak mam Sad Chłopacy z mojej budy jadą mi zimą nacierają śnieżkami, a jak skarże się nauczycielce to ona se z tego gó*** robi. Wogule jest mi przykro bo wyzywają mnie od kujana tylko dlatego że mam dobre oceny. A np. jak na WF mi coś nie wyjdzie to się ze mnie śmieją i wogule. A kumpela którą lubią a jest gorsza odemnie to dopingują. Kumpele mi powiedziały że to jest ich sposób zerywania Confused Neutral Ale czy to normalne?!

_________________
Słowami nie określe tego co czuje,
i wciąż myśle że coś zepsuje.
Ze coś pujdzie nie tak,
i znów zostane sama jak wrak.
Chce byś wyszeptał słowa,
dzięki którem mój smutek się schowa.
Byś słał uśmiech swój,
I był cały mój!!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4402968
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 07 Mar, 2005 16:04   

Co do ocen to powiedz im 'a co,zazdroscicie mi,tak?'
A co do nacierania to nie ma rady..znudzi im sie kiedys.Postaraj sie wiedziec kiedy wychodzą i ewentualnie gdzie są a wtedy bedziesz mogła wybrac bezpieczna droge.
Powrót do góry
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Pon 07 Mar, 2005 16:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myślę, że jest to normalne, że Twoi koledzy nacierają Cię śnieżkami Wink U mnie w szkole jest to samo Wink No ale zabawy, zabawami. Nie można przesadzać...A nauczyciel nie powinien tego lekcewarzyć, tylko przemówić im do rozsądku...
Wyśmiewają się z Ciebie ? Spróbuj nie zwracać na to uwagi, i w końcu znudzi im się to, i odpuszczą Wink Albo może być to też ich forma zaczepki...Droczą się z Tobą, bo chcą zwrócić na siebie uwagę...Ale nie jest to dobry pomysł Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Pon 07 Mar, 2005 16:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zazdroszczą ci poprostu...Myśla ,ze jesteś słabsza,ale to nie prawda;) Jak zaczną ci coś gadać to przygadaj im moze się przymkną?I spróbuj ich unikać...


Moze masz jakiegoś kumpla w starszej klasie? mOgłabyś z nim pogadać i wiesz...Wink

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 07 Mar, 2005 16:54   

co do kujona - jezeli nie jestes kontrowersyjna (nie pasujesz do tego wyzwiska) to musisz sie z nim liczyc. ;]
Nacieranie sniegiem - pieprznij w twarz lub inna czesc ciala, to sie odwala.
Smiech - trzeba to przebolec, lub uciekac z wf.
Faworyzowanie "gorszej" dziewczyny - moze poprostu oni nie uwazaja ocen za wyznacznik popularnosci, kieruja sie swoimi osobistymi sympatiami, za ktore nie mozesz ich winic?

Dla pocieszenia Ci powiem, ze jezeli nie jestes okropnym dziwactwem bez polowy glowy, to po gimnazjum ludzie dorastaja i nie sa juz tacy upierdliwi.

*nudze sie?*
Powrót do góry
zazulita Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 26 Wrz 2004
Posty: 346
PostWysłany: Pon 07 Mar, 2005 16:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pamiętaj, że chłopaki w Twoim wieku moga być bardziej dziecinni. Kiedyś im się to znudzi. Nie możesz pokazać, że ich sie boisz. I przede wszystkim postaraj się tym tak bardzo nie przejmować Wink

Pozdraiwma

_________________
zazulita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8619585
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 07 Mar, 2005 17:17   

to takie straszne? jak komuś niewyjdzie napewno sama sie śmiejesz;)
mnie nacierają śniegiem ale sama im oddaje zawsze wracam z marcinem ze szkoły odprowadzam go na autobus to sie nacieramy przepychamy i to normalne nie sądze aby chcieli cie poderwać bo zrobili by to inaczej poprostu, traktują cie jak dobrą kumpele do zabaw a to nie grzech nie martw sie i nie skarż bo wtedy im to sie bardziej spodoba
nie wiem w ogóle chłopacy nie gryzą niedługo będziesz miała jakiś uraz i pójdziesz do klasztoru, nie bój sie ich odpowiadaj tak samo rozmawiaj z nimi
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |