| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
szkoła plastyczna...
Autor Wiadomość
Kacza Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 14 Paź 2007
Posty: 37
PostWysłany: Sro 24 Paź, 2007 18:36   szkoła plastyczna... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szkoła plastyczna.
Różne opinie.Niektórzy mówią, że idą tam ludzie z pasją,albo ci którzy nie mieli gdzie iść.
Chodzi ktoś?Jak tak,to gdzie?
Jakie trzeba spełnić i warunki aby się dostać?(chodzi mi o liceum)

_________________
Miło słyszeć, że nie tylko mój świat się rozpada na tysiące malutkich kawałeczków,
ale
przecież
<b>wszystko trwa dopóki sam tego chcesz...</b>
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CHoCoLaTE Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 08 Gru 2006
Posty: 716
PostWysłany: Sro 24 Paź, 2007 20:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moja kumpela poszla wlasnie do 1 licuem do plastyka.
Musiala napisac jakis test i go zdac, i narysowac 10 rysunkow, ktore beda sie podobac jakiejs osobie oceniajacej ;P I tak sie dostala do tej szkoly. Ale pod koniec polrocza robia przeglady prac i jesli czyjes prace nie podobaja sie tej calej radzie to wywalaja go ze szkoly ;|
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 24 Paź, 2007 23:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chodzi Ci o liceum? Wiesz, na studia są wymagania, więc ktoś bez talentu się nie dostanie, z liceum jest to łatwiejsze, ale jeżeli nie potrafi się malować to po co taka szkoła i jak sobie w niej poradzić? Zależy jaka szkoła, niektóre mają wymagania, inne chcą pieniędzy, w innych wystarczą oceny i wyniki testu..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Czw 25 Paź, 2007 19:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Siostra przyjaciółki chodziła, więc wiem, że podobno strasznie niski poziom nauczania przedmiotów takich jak matma, polski czy inne "podstawowe" jest w plastykach.

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Czw 25 Paź, 2007 20:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To juz nie dla ciebie, kujonku.


Narysowalas jeden czy dwa ladne rysunki, kupilas miekki olowek i stwierdzilas tak nagle ze idziesz do szkoly plastycznej?

To bylo do przewidzenia...

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Czw 25 Paź, 2007 23:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jasne, idą Ci co nie mają gdzie iść. Buhehe, nie wiesz, ze do plastyka są egzaminy pierw? nie przyjmują każdego, co nie wie gdzie iść. trzeba mieć talent.
nie wiem tylko jaka jest przyszlosc po plastyku, owszem jakieś ASP czy coś. I co potem? obrazy na ulicy bedzie sie malowało? nieeee lipa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pią 26 Paź, 2007 00:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ej. To jest ASP, SZTUKA. Rzecz wyższa niż inne nauki, więc może trochę szacunku ?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kacza Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 14 Paź 2007
Posty: 37
PostWysłany: Pią 26 Paź, 2007 12:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Marcia10 napisał/a:
To juz nie dla ciebie, kujonku.


Narysowalas jeden czy dwa ladne rysunki, kupilas miekki olowek i stwierdzilas tak nagle ze idziesz do szkoly plastycznej?

To bylo do przewidzenia...



Narysowałam wiele rysunków.
Szkołę mam.I jak będę chciała to się dostane.
Tak.Ci ktorzy nie mieli gdzie isc.
Bo są "dobrzy"z plastyki ale nie z innych przedmiotów.
Czyżbys Martusiu byla zazdrosna o oceny?

_________________
Miło słyszeć, że nie tylko mój świat się rozpada na tysiące malutkich kawałeczków,
ale
przecież
<b>wszystko trwa dopóki sam tego chcesz...</b>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pią 26 Paź, 2007 16:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ej. To jest ASP, SZTUKA. Rzecz wyższa niż inne nauki, więc może trochę szacunku ?

Udowodnij Smile

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Pią 26 Paź, 2007 21:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akacja12 napisał/a:
Ej. To jest ASP, SZTUKA. Rzecz wyższa niż inne nauki, więc może trochę szacunku ?

nie ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
AŚKA Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 05 Kwi 2007
Posty: 112
PostWysłany: Sob 27 Paź, 2007 11:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

heh... Ci co nie mają gdzie iść to bym powiedziała, że idą do zawodówki... szkoła plastyczna to raczej miejsce dla osób z pasją, artystów... :]

_________________
O! Cały TY... Na Twój widok totalnie mnie mdli... To właśnie Ty... Malutki iloraz... No ale masz spryt...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ninka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 08 Lut 2007
Posty: 92
PostWysłany: Sob 27 Paź, 2007 14:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Czyżbys Martusiu byla zazdrosna o oceny?


Smile Widzę, że się znacie Laughing

Cytat:
Narysowalas jeden czy dwa ladne rysunki, kupilas miekki olowek


Od tego się zaczyna...

A co do dostania się do szkoły plastycznej nie wystarczy mieć chęci i ambicji trzeba dużo rysować i dużo zakuwać, bo jak już inni pisali w plastyku jest kiepski pziom nauczania z innych przedmiotów

_________________
Jestem w kropce......................... Zgadnij, w której biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Sob 27 Paź, 2007 15:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

AŚKA napisał/a:
heh... Ci co nie mają gdzie iść to bym powiedziała, że idą do zawodówki...

no juz, 10 razy... matko... co wy wygadujecie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kacza Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 14 Paź 2007
Posty: 37
PostWysłany: Sob 27 Paź, 2007 16:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ninka napisał/a:
Cytat:
Czyżbys Martusiu byla zazdrosna o oceny?


Smile Widzę, że się znacie Laughing

Tak znamy.A Marta jest zazdrosna.O wszystko.I uje się jak typowa nastolatka która wyładowuje swoje frustracje na innych.
Ale temat o czym innym.W sumie chciałam się dowiedziec bo kolezanka mi powiedziała że tam faktycznie chodzi bardzo duzo osob ktore maja talent ,ale inne przedmioty u nich "leżą".

_________________
Miło słyszeć, że nie tylko mój świat się rozpada na tysiące malutkich kawałeczków,
ale
przecież
<b>wszystko trwa dopóki sam tego chcesz...</b>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 27 Paź, 2007 17:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dziewczęta - proszę, jak chcecie to walki kociaków zróbcie na ulicy. Dostaniecie jeszcze trochę grosza za inwencję.

Fakt jest taki że ludzie którzy nie mają gdzie iść idą aktualnie na studia humanistyczne, a nie do plastyka. Do plastyka trzeba za dużo umieć i zbyt wysokie są wymagania.

Do zawodówki również nie idą ludzie którzy nie mają gdzie iść - szczególnie w dzisiejszych czasach. Na szczęście powoli wyplenia się ta głupia idea myślenia "zawodówka = bezrobocie, studia = uber praca".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |