| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Uczyć się czy nie uczyć?
Autor Wiadomość
PotworAreturn Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 186
PostWysłany: Sob 26 Kwi, 2008 11:31   Uczyć się czy nie uczyć? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No chyba sobie zartujesz, ze ktos to za Ciebie zrobi Wink Po pierwsze to nie wiem, skad niby milibysmy to wiedziec. Po drugie, na pewno cos takiego mozna znalezc w internecie ale... to wymaga troche wysilku. Po trzecie- tragiczne jest to, ze mlodziez ma juz tak niewiele do roboty a ciagle za duzo. Ciagle chce, zeby ktos cos robil za nich. Wez troche rusz mozgownica i sie wysil, to nie boli.

Posty zostały oddzielone od tematu "Praca klasowa literacka"/ Nikita.

_________________
Je bent zo
Met jou verveel ik me geen moment,en oh
Ook al doe je echt geen moeite
Je bent zo
Ik raak gewoon nooit aan je gewend, zo
Wil ik verder leven samen met jou
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8627677
Pink Panter14 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 03 Lis 2007
Posty: 149
PostWysłany: Sob 26 Kwi, 2008 15:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzięki bardzo. Co do postu PotworAreturn bardzo się mylisz, że młodzież ma mało do roboty. Bynajmniej ja spędzam dużo czasu nad książkami i nie uważam, że tego jest mało. Ale ok. Wolność myśli. Po drugie to nie mogłam znaleźć w Internecie nic, co uznałabym za stosowne. A uwierz, że trochę czasu nad tym spędziłam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sob 26 Kwi, 2008 15:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pink Panter14 napisał/a:
Bynajmniej ja spędzam dużo czasu nad książkami i nie uważam, że tego jest mało.

Spędź trochę czasu nad słownikiem języka polskiego i przekonaj się, że "bynajmniej" nie jest synonimem "przynajmniej".

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PotworAreturn Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 186
PostWysłany: Sob 26 Kwi, 2008 19:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ile Ty masz lat??

_________________
Je bent zo
Met jou verveel ik me geen moment,en oh
Ook al doe je echt geen moeite
Je bent zo
Ik raak gewoon nooit aan je gewend, zo
Wil ik verder leven samen met jou
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8627677
Pink Panter14 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 03 Lis 2007
Posty: 149
PostWysłany: Sob 26 Kwi, 2008 19:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

prawie 15

[ Dodano: Sob 26 Kwi, 2008 19:58 ]
a dlaczego?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 26 Kwi, 2008 21:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Areturn - Chrzanisz waszmość niepomiernie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PotworAreturn Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 186
PostWysłany: Sob 26 Kwi, 2008 23:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pink Panter14 napisał/a:
prawie 15

[ Dodano: Sob 26 Kwi, 2008 19:58 ]
a dlaczego?

No to faktycznie strasznie zajetym czlowiekiem musisz byc...Wink

_________________
Je bent zo
Met jou verveel ik me geen moment,en oh
Ook al doe je echt geen moeite
Je bent zo
Ik raak gewoon nooit aan je gewend, zo
Wil ik verder leven samen met jou
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8627677
Pink Panter14 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 03 Lis 2007
Posty: 149
PostWysłany: Nie 27 Kwi, 2008 14:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

codziennie mam po 2, 3 godziny lekcji dodatkowych, uczę się 4 godziny dziennie czasem kładę się spać o 2 a wstać muszę o 6:00. Rzeczywiście ja mam mnóstwo wolnego... Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 27 Kwi, 2008 15:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Skąd się takie no-life'y biorą? Rolling Eyes

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 27 Kwi, 2008 16:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek - z poglądu "czasów dzisiejszych" że bez szóstki z plastyki nie dostaniesz się na dobre studia, a dobre studia to podstawa.

Myślisz że żartuję? Jak masz znajomych co mają dzieci w wieku szkolnym to posłuchaj co mówią pociechom : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pink Panter14 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 03 Lis 2007
Posty: 149
PostWysłany: Nie 27 Kwi, 2008 18:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A czy ja powiedziałam, że zależy mi na 6 z plastki? Raczej staram się skupić na tym, co mnie interesuje... Chyba nauka to nie grzech..?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 27 Kwi, 2008 19:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

(Nauka po 4 godziny dziennie to nadgorliwość ^ Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu) => nauka po 4 godziny dziennie jest gorsza od faszyzmu

Faszyzm jest grzechem => coś gorszego od faszyzmu jest grzechem => nauka po 4 godziny dziennie jest grzechem; c.n.d.

EDIT Poprawki składni Mr. Green

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer


Ostatnio zmieniony przez Słupek dnia Nie 27 Kwi, 2008 21:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PotworAreturn Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 186
PostWysłany: Nie 27 Kwi, 2008 19:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek napisał/a:
Nauka po 4 godziny dziennie to nadgorliwość ^ Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu => nauka po 4 godziny dziennie jest gorsza od faszyzmu

Faszyzm jest grzechem => coś gorszego od faszyzmu jest grzechem <=> nauka po 4 godziny dziennie jest grzechem

ostatnie zdanie nie jest tautologia...

Ilosc czasu poswiecona nauce to rzecz indywidualna. A "dobre studia to podstawa" to bzdura. papierek to podstawa... ;]

_________________
Je bent zo
Met jou verveel ik me geen moment,en oh
Ook al doe je echt geen moeite
Je bent zo
Ik raak gewoon nooit aan je gewend, zo
Wil ik verder leven samen met jou
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8627677
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 27 Kwi, 2008 21:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pink Panther - Ależ Ja nie o tym że nauka to grzech, Ja tylko chciałem zwrócić uwagę że nadmierna gorliwość, jak Ją określił Słupek jest zbędna - młodość jest po to żeby się bawić, na pracę przyjdzie czas później.

Powalony się ten świat robi, gdzie od 10-latka wymaga się tyle, ile powinno się wymagać od 40-o latka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pink Panter14 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 03 Lis 2007
Posty: 149
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Nie 27 Kwi, 2008 22:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie jestem zdania, że w młodości trzeba się ,,wyszaleć" i ,,wyszumieć". To kwestia indywidualna. Jeden będzie przez całe gimnazjum i liceum pił, bawił się i chodził na imprezy, a później bedzie miał ,,mały" problem, inny ten czas poświęci na coś pożytecznego i w przyszłości będzie mu lżej. Takie jest moje zdanie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 5 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |