| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Pupilek klasowy, kujon...
Autor Wiadomość
Surykatka Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 23 Maj 2009
Posty: 31
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sob 23 Maj, 2009 19:52   Pupilek klasowy, kujon... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pomocy! Mam dziesięć lat i dobrze się uczę. Staram się być miła dla pani, ale za jej plecami mruczę cicho : kwa,kwa. (Moja pani ma na nazwisko Kaczykowska). Wszyscy mówią,że jestem pupilem pani, kujonem. A ja tak naprawdę rzadko się uczę. Teraz idę do czwartej klasy i boję się , że znowu zostanę Pupilkiem...



Surykatka Sad
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Sob 23 Maj, 2009 20:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

I czym tu się przejmować? ;d
Ja szczerze mówiąc jestem identycznie postrzegana. Nauczyciele przez to lubią ze mną rozmawiać itp. Inni przestali już mi dopiekać za to około 5 klasy podstawówki. Ja po prostu lubię być miła dla innych i nie zmieni tego żadna głupia uwaga ze strony 'inteligentego' kolegi z klasy. Jeśli odpowiada Ci taki szacunek do nauczyciela to w porządku. Świadczy to o tym, że jesteś kulturalna i serdeczna bez względu na otoczenie.

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 24 Maj, 2009 12:00   

Też mam ten problem, od kiedy poszłam do podstawówki. Najgorsze jest wytykanie, że skoro mam dobre oceny, to pewnie cały czas ślęczę nad książkami, a ja tylko powtarzam sobie przed sprawdzianami/kartkówkami.
Nie ma na to złotej rady, po prostu, bądź dalej sobą, żyj ze swoimi przekonaniami, a opinią innych się nie przejmuj. Ktoś mi kiedyś powiedział, że w gimnazjum zwracają uwagę właśnie na to, jak kto się uczy (oczywiście, z poglądu uczniów, nauczyciele patrzą na to bez względu na ich miejsca w szkolnej hierarchii).

Bądź sobą, i nie patrz na zdania innych.
Powrót do góry
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 24 Maj, 2009 12:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jest różnica między inteligencją, a kujoństwem i lizusostwem. Jak Ją zauważysz, to zrozumiesz że inni się mylą i są po prostu głupi : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 24 Maj, 2009 12:54   

A ja chętnie obciąłbym każdemu kujonowi i lizusowi durny łeb, za to że nie pozwala się innym rozwinąć (ale nie mówię tutaj o osobach inteligentnych, ja ani taki, ani taki nie jestem Smile).
Powrót do góry
Surykatka Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 23 Maj 2009
Posty: 31
PostWysłany: Nie 24 Maj, 2009 13:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzięki Riaga , ty najbardziej mi pomogłaś. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 25 Maj, 2009 19:37   

ja mam podobny problem mialam srednią 5.60 .wszyscy nazywaja mnie kujonem a naprawde taka nie jestm uczę się mało poprostu mam dobra pamięc i kojarzem fakty i to tyle ...poprostu tak się urodziłam nie robie nic specjalnego ...mialam szczęscie i to jest jedna z mojich cech...wszyscy się ze mnie śmieją a ja mam dośc tych przygłupów dla nich jak ktos ma 2 to jest spoko jak dostanie 5 albo nawet 4 to jest kujonem ktory nic nie robi tylko się uczy...ja jestm tak jak wsdzyscy nie jestem jakaś grzeczniutka nie siedze cały czas w domu i się ucze...poprostu nie jestem przygłupia i nie mam poziomu inteligencji 0 .MAM TEGO SERDZECZNIE DOŚĆ nikt nie chce się ze mna kuplować bo jestem wedugł nich tak zwanym kujonem ( lol i co jescze) i że płacze jak dostane 4 ( chistoryjka glupich dzieci bo mi nic nie obchodzi czy dostałam 5 czy 2 ,w domu tez malo to kogo obchodzi dostałam zlom ocen poprawie nie ucze sie dla ocen ale dla życia) naprawde żal mi tych ułomow ( 80 % mojej "kochanej" klasy) bo w przyszłości to będom kopac rowy albo sprzątać w sklepie za 600 zł miesięcznie albo stali w kolejce po zasilek i blagali o te 200 zł dla nich nie ma przyszlości są za głupi ich nauka skończy się na gimnazjum...ale cóż są ludzie i przyglupy... Takich omijać z daleka bo co z tego że po za szkolą są spoko jeśli mnie uważają za śmiecia...I TAK FAJNIE SOBIE ŻYJĘ..TRZEBA TO JAKOŚ PRZETRWAĆ...dla nich to że maja średną 2.00 to wielki szpan

[ Dodano: Pon 25 Maj, 2009 18:41 ]
nastawienie takich ludzi do zycia mnie dobija ...myslą tylko o tym co teraz...myślą tylko o tym żeby w bandzie przygłupów byli akceptowania...wiele z nich jest baaaaardzo zdolna ale on specjalnie straja się o niższą ocene i przekreslaja życie nie mysla o tym co będzie że życie to nie tylko akceptacja kolegów
Powrót do góry
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Wto 26 Maj, 2009 22:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myszka, to czemu się nimi przejmujesz? ;d Bez sensuu.. Też taką średnią miałam na koniec podstawówki ;p I wcale nad książkami nie siedziałam ;d Teraz w gim, nauczyciele są straszni. Najgorsze jest to, że nie stosują się do statusu szkolnego, a My uczniowie nic nie możemy z tym zrobić.

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maziak Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 24 Maj 2009
Posty: 142
PostWysłany: Sro 27 Maj, 2009 09:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja teraz idę do nowej szkoły i już się nie przejmuję. Też się dobrze ucze ostatnio średnia 5.1 i wszyscy nazywają mnie półkujonem chociaż wcale się nie ucze, po prostu uważam na lekcji. Myszka teraz nowa szkoła, zmienisz trochę swój wizerunek między nowymi ludźmi, a starej szkoły zostało okolo 2 tyg. nie licząc dni wolnych. Pamiętaj że masz nas Wink

_________________
"Dokąd tak biegniesz? Przecież wiesz że przed sobą nie uciekniesz."

"So if you love me let me go"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Sro 27 Maj, 2009 17:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O, myślałam Myszka, że Ty już w gim. To, to dopiero będzie szok jak przejdziesz. ;d

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 27 Maj, 2009 17:34   

violetLily napisał/a:
Myszka, to czemu się nimi przejmujesz? ;d Bez sensuu.. Też taką średnią miałam na koniec podstawówki ;p I wcale nad książkami nie siedziałam ;d Teraz w gim, nauczyciele są straszni. Najgorsze jest to, że nie stosują się do statusu szkolnego, a My uczniowie nic nie możemy z tym zrobić.


co do tego niestosowania się do regulaminu to u nas w podstawuwace wcale nie jest lepiej...
wogule czasami jest okropnie ...o mojej "kochanej nauczycielce już pisałam w innym temacie...

a ja jakoss trak przz miesiące jestem w 6 niewiem dokładnie ....miałam wogule w 4 klasie zostac przelożona klasę do góry bo się bardzo dobże uczyłam ale wolalam nie bo sie już do klasy przywiązałam

a ja się nimi nie przejmuję tylko żal mi tych ludzi ich zycia i tego co osiągną i tego jak będom żyć

a jak tarz sobie liczyła średnią na koniec podstawowki to wychodzi mi 5.70 tarz to będę mieć przerabane w mojej klasie już słyszę te krzyki ... Sad
Powrót do góry
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Sro 27 Maj, 2009 20:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myszka, ja tu widzę trochę problemy z tym ciąglym gadaniem o średniej i szczególnych osiągnięciach. Szczerze, też wkurzałaby mnie taka osoba na żywo, która ciągle gada, że ma 5.7 średnią i będzie miała przez to przerąbane.
Po Twoich wypowiedziach widzę, że Ty też troszkę sobie zawiniłaś.
I proszę - 'będom' ? ;p

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 28 Maj, 2009 15:43   

ja sobie nie zawiniłam staram się żyć ze wszytkimi w zgodzie...a sama o tym na okrągło nie gadam poprostu został poruszony taki temat...nie mówię że wszyscy w naszej klasie tacy są jest kilka normalnych osób ale naprzykład dziś ...byly wyniki testu szóstoklasistów dostałam 38 punktów to zaraz teksty " co za durny kujon" i cieszą się tym że dostali 18 na 40 punkótw...a w szkole nigdy o tym nie gadam bo zraz będa takie teksty nikomu staram się nie zawadzać...tu okurat raz napisałam jak się uczę bo temat taki był a że tamat mnie dotyczy to napisłam co o tym wszytkim myśle i to jest tylko moje zdanie wasze może być inne
Powrót do góry
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Czw 28 Maj, 2009 19:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ok, rozumiem. Jednak w każdym poście piszesz o swoich wybitnych dokonaniach. Gratuluję, ale to trochę.. Jednoznaczne. ;]

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 29 Maj, 2009 13:00   

ni nie każdym jest takich 2 i tylko tyle i to nie są żądne wybitne osiągnięci pisłamam już nie chwale się tym jak się uczę temat to porusza i tyle co miałam napisać że mam średnia 2.00 i wołają za mną że jestem kujonem przdstawiłam tylko sytuację dlaczego tak się zachowują a nie inaczej...pierwszy raz od kiedy jestem na forum napisałam o tym jak się ucz ę i o tym problemie ...wiesz mi jest przykro jak mnie tak traktują ....nie chcę się tym chwalić poporostu przedstawilam swój problem ...chyba pierwszy raz tak publicznie powiedziałam jak się uczę ( nie licząc spotakań rodzinnych bo tam mnie zmuszają) bo wiem jakiej reakcji mogę się spodziewać więc nie wiem o co ci dokładnie chodzi
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 5 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |