| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Moje zaintesowania
Autor Wiadomość
CHOMICZKAAA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączyła: 29 Wrz 2003
Posty: 250
PostWysłany: Sob 04 Paź, 2003 23:26   Moje zaintesowania Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Interesuje się muzyka(każdą oprócz disco polo),zwierzetami(psami i chomikami najbardziej).Wolny czas spędzam na tym oto forum,puszczaniu e-maili,ogolnie siedzeniu w intrnecie.Lubie oglądac TV,a najbardziej programy przyrodnicze,komedie,reality show.

Aśka Flower

_________________
Wejdź na moje forum:
http://members.lycos.co.uk/psiarka/forum/

Zapraszam do redagowania mojej stornki dla nastolatek!!!Szczegóły w dziale "O wszystkim"!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4990808
Xesquio Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 28 Sie 2003
Posty: 217
PostWysłany: Nie 05 Paź, 2003 02:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieje że sie nieobrazisz jak ja tez sie wypowiem czym sie interesuje Smile. Otóż głównie serfując po necie, gram też w counter strike i jestem w klanie więc od czasu do czasu ktoś nas wyzwie na pojedynek Smile, po komputerze przychodzi czas na TV i anime. Strasznie nielubie kotów. Niewiem czemu ale jakos tak mam. Pozdro Xes Smile

_________________
Kiedy zapada noc dla innych... dla mnie zaczyna sie dzien...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer ICQ
dominik

Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 1
PostWysłany: Sob 24 Sty, 2004 10:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

interysuje sie karate, kotami, psami i innymi zwierzetami

_________________
alex
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tisiana Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Cze 2003
Posty: 366
PostWysłany: Sob 24 Sty, 2004 10:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moją pasją jets muzyka...wszędzie gdzie wyjeżadzam jadę z muzyką...wrećz się z nią nie rozstaje...lubię pop,dance,hip-hop,techno...niemal każdą...potem interesują mnei sporty...jest ich bardzo wiele..nieam każdy lubię...a najbardziej siatkówkę...lubię (od neidawna)Harrego Pottera...zawzięcie zdobywam i czytam te książki...no i jeszcze gazeta 13...ją też bardzo lubię czytać...i ejst jeszcze bardzo wiele rzeczy ale już mi się nie chce pisać...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1104532
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sob 24 Sty, 2004 14:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja mam dużo różnorakich zainteresowań, początwszy na muzyce o której już tu wspominalismy lubię taki typy muzyki: metal, rock, grunge, goth, i punk ale ewentualnie jak już nie mam niczego słuchac to może być hip hop, ale zalezy co. Potem musze powiedziec hehe chłopaki, sport, dosłownie każdy sport, potem mam komputery i internet, dużo czasu na tym spędzam, oraz telewizja i radio. Dużo czytam, uwielbiam książki, szczególnie fantastyczne i horrory. Potem fantastyka, szczególnie RPG, uwielbiam spotykac się z moimi znajomymi, robić klimat, po czym wyciągnąć kostki i podręczniki do D&D a potem beztrosko grać przez długie godziny. Również interesuje mnie średniowiecze i bractwa rycersie (za dwa lata do takowego sie zapisuje). Mam mnustwo zainteresowan :] a w przyszłości chciałąbym być psychologiem....

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..


Ostatnio zmieniony przez panienka_wierzba dnia Sob 10 Lip, 2004 13:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Pią 12 Mar, 2004 19:25   wolny czas Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja lubię czytać ksiązki (np. H.P, Ania z zielonego wzgórza, mały książe, Znak) spotykać się z przyjaciółmi, chodzić na zabawy, dyskoteki, spotkamnia itp, siedzieć przy komputerze (grac albo buszować w necie) czytac gazety, malować, rysować, oglądac telewizje, jeździć na deskorolce i wiele innych Smile

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Myszorka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 17 Paź 2003
Posty: 114
PostWysłany: Pią 09 Kwi, 2004 12:24   odp Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moje zainteresowania sa bardzo podobne do zainteresowan chomiczki . lecz dodalabym jeszcze do tego dyskoteki , spotkania z przyjaciolmi , i czytanie ksiazek

_________________
Szkola jest jak WC -
trzeba do niej chodzic Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
_szyszka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 02 Kwi 2004
Posty: 243
PostWysłany: Pią 04 Cze, 2004 10:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czas wolny uwielbiam spędzać u koleżanek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martyna Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 08 Cze 2004
Posty: 51
PostWysłany: Pią 11 Cze, 2004 09:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja wolny czas spędzam u koleżanek, czytam książki, chodze do kina albo siedze przed komputerem . Very Happy Smile

_________________
Sš takie wydarzenia, które - wspólnie przeżyte - muszš zakończyć się przyjaŸniš
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8481434
nie podam. Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Dołączyła: 10 Cze 2004
Posty: 358
PostWysłany: Pią 11 Cze, 2004 15:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja siedzę przy komputerzę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
398724821
Basieq Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 08 Maj 2004
Posty: 94
PostWysłany: Pią 11 Cze, 2004 17:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja gram oczywiscie w... PING _ PONGA :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
spontan Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 309
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Pią 11 Cze, 2004 20:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mam dziwne hobby poniewaz kolekcjonuje wypchane zwierzeta. chomika tez mam.

_________________
widać że nosze są słabe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 16 Cze, 2004 21:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moją najwiekszą pasją jest jazda konna. Kocham zwierzęta-najbardziej konie,koty i psy. Mój ulubiony aktor to Orlando Bloom uwielbiam filmy z nim w ogóle kocham "władcę pierścieni" i "Harrego Pottera" Mr. Green . Lubię chodzić ze znajomymi do kina, słucham roca i metalu. Mój ulubiony zespół to Evanescence.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
spontan Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 309
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Czw 17 Cze, 2004 07:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

apropos filmów to ja uwielbiam "MiŚ" super komedia traktująca o latach 80-tych

_________________
widać że nosze są słabe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Pią 09 Lip, 2004 21:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja... Hmmy... Uwielbiam wypady do miasta z przyjaciółmi Wink
Trenuję także judo... Na wakacjach chodzę na basen... Kocham zwierzęta Love
Uwielbiam śpiewać i tańczyć... Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |