| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
mój penis
Autor Wiadomość
Anonim 123
Gość
PostWysłany: Pią 11 Paź, 2002 23:54   mój penis

Mam problem nie wiem czy mój penis jest wstarczjąco długi.Mam prwie 14 lat a on ma tylko 10 cm. czy to odpowiednia długość?Co robić ,żeby był dłuższy?
Anonim Question
Przejdź na dół
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Wto 15 Paź, 2002 22:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cześć!

Jesteś w wieku, w którym intensywnie dojrzewasz. W tym okresie bardzo zmieniają się proporcje ciała. Oczywiście - dotyczy to również członka. Twój członek obecnie nie jest straszanie mały. Myślę, że powinieneś uzbroić się w cierpliwość i poczekać jeszcze przynajmniej 2-3 lata. W tym okresie wszystko może się zmienić.

Jeśli jesteś bardzo zaniepokojony (a naprawdę nie powinieneś), możesz udać się do androloga - to taki odpowiednik ginekologa lub ewentualnie o pediatry, który obecnie Cię leczy. Tylko oni jest w stanie wystawić poprawną diagnozę i stwierdzić, czy wszystko jest OK.

Stanowczo odradzam Ci podejmowanie jakichkolwiek kroków do samodzielnego powiększania penisa. Dostępne w handlu pompki, żele, maści itp mają wątpliwą skuteczność i niejednokrotnie mogą spowodować więcej szkód niż pożytku.

Zaglądnij też na http://dzieci.best.pl/forum/viewtopic.php?t=120.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pawelo
Gość
PostWysłany: Nie 20 Paź, 2002 18:44   

ja mam 12 lat i moj penis ma 10 cm, ale jakis rok mial 7cm, czyli to jest badzo roznie, rosnie nie rownomiernie, zaczekaj chwlke a napewno dojdzie do minimum 15cm :-)
Powrót do góry
Anonim 3000000
Gość
PostWysłany: Nie 22 Gru, 2002 16:44   

Chciałbym się dowiedziec jaka długosć penisa przecietnie jest w wieku 15 lat?! prosze powiedzcie mi!
Powrót do góry
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pią 27 Gru, 2002 20:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A może zrobię tabelkę? W wieku 5 lat - 1 cm, w wieku 15 lat - 35 cm, w wieku 55 lat - 155 cm? A kto się nie zmieści - strzał w tył głowy z małej odległości?

Poważniej - nie widzę sensu podawania tego typu statystyk. Długość penisa jest zróżnicowana. Nie mam zamiaru wprawiać w kompleksy co drugiego nastolatka (bo przecież tak jest ze średnią - połowa powyżej, połowa poniżej). Wiele już o tym pisałem - nie ma większego związku między długością penisa a zadowoleniem seksualnym (z wyjątkiem przypadków skrajnych oczywiście). Jest natomiast związek między długością penisa a kompleksami chłopaków i mężczyzn. I właśnie tych kompleksów nie chcę powiększać.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Party Boy

Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 6
PostWysłany: Sro 06 Sie, 2003 17:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

z penisami różnie bywa... dla jednego za długi, dla drugiego za mały, ale znaczenia większego wcale to nie ma... jeśli wstydzisz się przed partnerką, a jeśli ona cie kocha, to na pewno nie przestanie ze względu na krótkiego penisa... liczy się miłość a nie rozmiar członka

_________________
wal rychu byle bez krzyków
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lolek

Dołączył: 10 Sie 2003
Posty: 9
PostWysłany: Nie 10 Sie, 2003 22:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wlasnie nie ma rozmiaru na dany wiek

ludzie roznie sa nie ma identycznych i nie sposob okreslic wymiar na dany wiek

dopoki dojrzewasz (a napewno jeszcze tak) to o czlonka swojego sie nie martw zreszta 10cm to nie jest tak strasznie malo nei przejmuj sie

poczekaj z 2-3 lata i wtedy zobaczysz ze mowimy prawde
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alice_10 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 11 Lip 2003
Posty: 231
PostWysłany: Pon 18 Sie, 2003 09:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie martw sie urośnie ci z biegiem czasu!

_________________
Haha! Wrucilam! Dzieci.Best mi sie "odnudzilo Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JOHN NIESMIALY

Dołączył: 18 Sie 2003
Posty: 6
PostWysłany: Pon 18 Sie, 2003 13:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

yy polecam cwiczenia w internecie, moge udostepnic, po tych cwiczenach moj penic bije mnie po czole jak stanie :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pon 18 Sie, 2003 19:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

John - podczas upałów, które obecnie panują, lepiej siedź w cieniu, bo głupoty które piszesz, po prostu powalają na podłogę.

BTW: Resztę Twoich bezsensownych postów wycinam.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
banan
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 18 Sie 2003
Posty: 41
PostWysłany: Sro 20 Sie, 2003 18:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

niemartw się twój penis jest w normie, jeszcze nie skończyłeś dojrzewać, czyli twój penis nie przestał rosnąć :

_________________
Bahnan
"Marzenia są pokarmem dla duszy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MEFIU
Junior
Junior

Dołączył: 06 Sty 2004
Posty: 106
PostWysłany: Sro 07 Sty, 2004 17:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

NIEMARTW SIĘ JA MAM 14 LAT I MAM 12 CM I WCZEŚNIEJ UWAŻAŁEM ŻE MAM MAŁEGO ALE KIEDY ZACZOŁEM PRZEGLADAĆ TĘ STRONĘ I CZYTAĆ RÓŻNE ŻECZY TO WIELE KOMPLEKSÓW MINEŁO MI.
TO NIEMASZ SIĘ CO MARTWIĆ Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
BRAK
Gość
PostWysłany: Pon 27 Wrz, 2004 08:34   

ja mam 13 lat i mam penisa 5 cm ,ale mi "staje" i wtedy 8
Powrót do góry
Gość
PostWysłany: Pon 27 Wrz, 2004 18:20   

Myślę, że to za mało.
W tym wieku powinieneś mieć koło 12-14cm.
To tyle co wiem - z biologii ;)
Powrót do góry
Tavion
Gość
PostWysłany: Pon 27 Wrz, 2004 18:21   

Przepraszam, to ja pisałam, ale nie zalogowałam się Wink
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |