| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
tampony
Autor Wiadomość
Gość
PostWysłany: Pon 20 Paź, 2003 13:33   tampony

miesiączkę mam od wrześna i niewiem czy mogę już używać tamponów ijak powiedzieć mamie że ich używam jak go sobie zaplikować
Przejdź na dół
Myszorka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 17 Paź 2003
Posty: 114
PostWysłany: Pon 20 Paź, 2003 15:58   Re: tampony Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał/a:
miesiączkę mam od wrześna i niewiem czy mogę już używać tamponów a dlaczego by nie ?? ja uzywalam prawie od poczatku gdy chodzilam na basen
ijak powiedzieć mamie że ich używam
tez mialam problem i nie powiedzialam mamie mama myslala ze nosze podpaski
jak go sobie zaplikować

przeciez w srodku jest kartka na ktorej ejst wszystko napisane

_________________
Szkola jest jak WC -
trzeba do niej chodzic Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jusinka

Dołączył: 10 Maj 2003
Posty: 22
PostWysłany: Wto 21 Paź, 2003 22:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hxghhxh

_________________
Przyjaciel to ktoś, kto przychodzi, gdy inni wychodzą...(i nie wiesza się na Tobie)^^


Ostatnio zmieniony przez Jusinka dnia Sro 09 Sie, 2006 12:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ela
Gość
PostWysłany: Sob 25 Paź, 2003 09:24   hej

mysle ze mozesz a z mama jakos sobie poradzisz. musisz po prostu wytlumaczyc jej ze tampony sa o wiele wygodniesze od podpasek (bo sa Smile i ze bardzo chcialabys je nosic
a w srodku jest karteczka gdzie opisane jest co masz robic. powodzenia !
Powrót do góry
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Nie 26 Paź, 2003 02:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Możesz używać. Kup sobie mały rozmiar z aplikatorem - będzie Ci łatwiej nauczyć się je zakładać.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Nie 26 Paź, 2003 11:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja kilka dni temu próbowałąm zaaplikować sobie tampon (ale nie miałam wtedy okresu i specjanie chciałam zrobić to wtedy żeby się najpeirw nauczyć jeśli tak można) i zużyłam 2 tampony mini z aplikatorem oraz jeden zwykły. Nie udało mi się, wsadzałam gdzięś do połowy i potem się już nie dało, ale rozumiem to, mogę być jeszcze nie za bardzo dobrze rozwinięta, poczekam jeszcze, spróbuję za kilka miesięcy biggrin

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Nie 26 Paź, 2003 22:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jesteś dobrze rozwinięta Wink.
Napewno Ci się uda, ale musisz dalej cierpliwie próbować.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Pon 27 Paź, 2003 09:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja już miałam raz tampon ... i chyba nigdy więcej nie będę miała...to jest dla mnie okropne ... jak on pecznieje to strasznie mnie bolało! może miałam źle zaaplikowany.... Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pon 27 Paź, 2003 14:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

girl_in_black napisał/a:
ja już miałam raz tampon ... i chyba nigdy więcej nie będę miała...to jest dla mnie okropne ... jak on pecznieje to strasznie mnie bolało! może miałam źle zaaplikowany.... Rolling Eyes


Widocznie,albo miałaś po prostu za duży. Trzeba pamietać,aby wybrać dobry rozmiar tamponu.
Co do autorki tego postu myślę,że na początku mogą być problemy. Sama jeszcze okresu nie miałam, ale mam dość rozwiniętą wiedzę na ten temat. Wiesz,po co by były tampony,jakby nie można by było ich używać? Wink Przy pierwszej miesiaczce błona już jest tak dobrze rościągnięta(nie wiem jak to opisać Confused ) że spoojnie możesz próbować. Tylko wiesz-nie zawsze się udaje Wink

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bike_chan Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 22 Sie 2003
Posty: 148
PostWysłany: Wto 28 Paź, 2003 21:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Właśnie!!! Ja wprawdzie tamponów nie używam, ale chyba bardziej z lenistwa niz strachu czu czegokolwiek innego. Poza tym podpaski nie sa takie złe... Smile

_________________
... to wszystko zależy od ciebie, do kogo będziesz strzelał
to wszystko zależy od ciebie, za co i kogo bedziesz umierał ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1444473
Cytryna
Junior
Junior


Dołączył: 20 Sie 2003
Posty: 118
PostWysłany: Sro 29 Paź, 2003 08:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja tampon miała tylko 1 raz i bardzo się bałam kiedy zakładałam, ale bardzo chciałam pojechać na basen no i powiedziałam sobie że muszę go założyć. Trochę mnie bolało ale chyba za 2 razem mi się udało Smile A moja mama nic o tym nie wiedziała, ale wydaje mi się że nie miałaby nic przeciwko temu Smile

_________________
"Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym!!!"
<ja-cytryna.blog.pl.> =D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Nie 09 Lis, 2003 13:24   tampony Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

JA mysle że to jest kwestia przyzwyczajenia...jedni wolą podpaski inni tampony..Jesli jeszce jesteś dziewica najlepiej żebys zdecydowała się na tampony mini , które napewno nie pozbawia cię dziewictwa. GDy próbojesz je zakładac pierwszy raz wybierasz te z aplikatorem - będzie ci łatwiej... dokładną instrukcję znajdziesz w środkuopakowania. tampon najlepiej jest zakładac w pozycji kucającej. Jesli juz go załozysz i będziesz czuła ból to poprostu go wyjmij i włoz jeszce raz. PAmiętaj że tampony trzeba zmieniać równie często jak podpaski!! POWODZENIA!

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |