| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Chciałabym zgolić nogi
Autor Wiadomość
Andziulka
Gość
PostWysłany: Pon 29 Gru, 2003 11:31   Chciałabym zgolić nogi

Witam was prosze pomóżcie mi. Chodzi o to że chciałabym sobie zgolić włosy na nogach zamierzam zrobic to na wakcjach po kryjomu żeby mama sie nie dowiedziała . Powiedzcie mi co mam zrobić potrzebuje golarki i co jeszcze? jak wy to robicie??
Przejdź na dół
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pon 29 Gru, 2003 12:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Najpierw oczywiście zastanów się pare razy, czy naprawdę chcesz zgolić nogi. Jeśli masz króciutkie i jasne włoski( lub nawet dłuższe i jasne) to nie widze potrzeby prawdoodobnie wcale ich nie widać a mozesz potem żałować, bo mogą(choć nie muszą) odrosąć dłuższe, ciemniejsze i grubsze. Postaraj się rozmawiać o takich sprawach z mamą. Wtedy będzie wiedziała,ze jej ufasz i ona tez będzie miała do Ciebie zaufanie. Ja nie gole nóg, bo i tak nie noszę żadnych spódniczek ale powiem Ci jak to mniej wiecej robi moja siostra:
Najpierw myje całe nogi i grubo obsmarowuje je kremem. Bierze golarkę( mozesz ja kupic w zwykłej drogerii i jest tania) i "przejeżdża" nią po obkremowanych miejscach. A potem idzie się znowu myć. Cała akcja trwa godzinę lub 45 minut.Potem znowu się kąpie. OK teraz jak to robi moja druga siostra która ma 17 lat i goli się od conajmniej 4 lat.
Kiedy ja myję zęby wpada jak szalona do łazienki wkłada nogę do zlewu obsmarowuje ją lekko kremem i szybko "objeżdża" ja golarką( mozesz ja kupić w drogerii i jest tania!Smile), opłukuje, wyciera ręcznikiem i idzie do szkoły Very Happy Cała akcja trwa 2 minuty Very Happy .
To zależy też czego chcesz używać bo istnieją jeszcze inne metody mniej lub bardziej bolesne to akurat nie boli w ogóle tylko musisz uważać zeby sie nie przyciąć!

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pon 29 Gru, 2003 15:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no a ja ci powiem czego ja używam i jak ja to robie. w czasie kąpieli na samym końcu najlepiej jak jestem już umyta, to biore golarke, czasem krem też ale nie zawsze i gole sobie nogi golarką zwykłą jak powiedziała mrówka ale możesz kupić ją wszędzie, czasem w supermarktach sprzedają po 10 w paczce po 3 zeta np. potem biore płukam w wodzie w której sie kąpie, wypuszczam woda i biore przysznic i na tym sie kończy moje golenie nóg biggrin

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Tresh Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Lis 2003
Posty: 107
PostWysłany: Pon 29 Gru, 2003 16:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Opisywać już nie będe jak ja to robie ponieważ robię to podobnie jak opisały poprzedniczki Smile
Żeby usunąć włosy z nóg można również używać kremu lub pianki do depilacji (kremem mozna sobie poodparzac nogi a pianka nie zawsze sie równomiernie rozprowadza i sa czasem problemy) można depilatorem chociaz to boli, lub też woskiem na zimno lub na ciepło (to też boli, do tego mogą być problemy z usunięciem resztek wosku ze skóry).
Po tych wszystkich specyfikach można dostać uczulenia lub podrażnienia.
Jeżeli nie usunie sie całego włosa razem z cebulkami, tylko tą część włosa którą widać na skórze to odrstaja szybko, ciemniejsze i mocniejsze. A jeśli całe sie usunie to odrosna wolniej, beda jasniejsze i słabsze.
Dość długo włosy nie odrastają po depilatorze oraz po wosku ponieważ usuwa sie całego włosa.
Ale zanim pierwszy raz ogolisz nogi to zastanów sie czy warto. Czesto po ogoleniu rosną na nogach w różne strony takie krzaki zamiast włosów.
Jeśli masz włoski jasne i niewidoczne to radze Ci nie golić nóg bo potem mozesz tego zalować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2049084
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pon 29 Gru, 2003 19:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
duzo na ten temat było
w temacie http://dzieci.best.pl/forum/viewtopic.php?t=641
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
rodzynka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Sty 2004
Posty: 176
PostWysłany: Sob 03 Sty, 2004 11:42   rodzynka Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja gole nogi przy pomocy pianki do golenia i golarki... szybko łatwo i przyjemnie :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2975498
Maziak Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 24 Maj 2009
Posty: 142
PostWysłany: Wto 26 Maj, 2009 12:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wystarczy ci maszynka i mydło albo żel pod prysznic, ewentualnie balsam na potem na posmarowanie. mydlisz nogi golisz poxniej balsamujesz

_________________
"Dokąd tak biegniesz? Przecież wiesz że przed sobą nie uciekniesz."

"So if you love me let me go"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |