| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Nie wiem, czy ten temat już był...-ból
Autor Wiadomość
klacz Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 06 Paź 2003
Posty: 258
PostWysłany: Pią 02 Sty, 2004 18:05   Nie wiem, czy ten temat już był...-ból Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No bo... bardzo bolą mnie piersi, są wg. mojej mamy takie jakby nabrzmiałe....gdy np. o coś się opieram, to czują się.....jakbym miała tam powsadzane guziczki... Embarassed wiecie może, co to znaczy? Crying or Very sad

_________________
Patataj...

Luka - tęsknie za Tobą konisiu... Sad
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3530726
@ngel 13 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 14 Gru 2003
Posty: 69
PostWysłany: Pią 02 Sty, 2004 19:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie martw sie!! to ze piersi sa nabrzmiale i cie bola to znaczy ze rosna albo dostaniesz za pare dni miesiaczke.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1340718
klacz Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 06 Paź 2003
Posty: 258
PostWysłany: Pią 02 Sty, 2004 22:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

@ngel 13 napisał/a:
nie martw sie!! to ze piersi sa nabrzmiale i cie bola to znaczy ze rosna albo dostaniesz za pare dni miesiaczke.


Naprawdę? Jak tak to super Very Happy raczej to dlatego, że rosną, bo do miesiączki to ja mam jeszcze daleko:P Dzięki, że rozwikłałaś mój problem Smile, bo bardzo mnie to martwiło..

_________________
Patataj...

Luka - tęsknie za Tobą konisiu... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3530726
rodzynka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Sty 2004
Posty: 176
PostWysłany: Pią 02 Sty, 2004 22:25   rodzynka Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie @ngel13 to że bolą cie piersi znaczy że rosną ... dojrzewasz i takie rzeczy są normalne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2975498
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pią 02 Sty, 2004 23:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej!
To,ze bolą cię piersi to niekoniecznie musi oznaczać okres. Często w okresie dojrzewania bolą piersi i jest to zupełnie naturalnie. Nie ma sie czym przejmować Wink Tylko pamietaj w okresie dojrzewania trzeba bardzo uważać na piersi!

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Nie 04 Sty, 2004 03:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No i znów mróweczka mnie fachowo wyręczyła Wink

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tresh Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Lis 2003
Posty: 107
PostWysłany: Nie 04 Sty, 2004 09:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zawsze trzeba uważać na piersi nie tylko w okresie dojrzewania Smile Wtedy szczególnie, zwłaszcza że bolą, ale później jako dorosła kobieta również, ponieważ to są gruczoły i łatwiej o raka piersi jak sprawia im sie ból.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2049084
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Nie 04 Sty, 2004 15:14   piersi Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dojrzewasz.
Pierwszym etapem rozwoju są tzw rodzynki ;] czyli brodawki piersi zaczynają się powiększać i to one własnie tak bolą i to w dalszych etapach rozwoju piersi również, nie tylko w pierwszym. Nie wiem czy to potem przechodzi, ale chyba częściowo tak. Piersi w upływem czasu bolą coraz mniej ale lekki ból zawsze jednak pozostaje. Piersi są wrażliwą częscią kobiecego ciała i należy na nie uważać nie tylko w okresie dojrzewania, ale zawsze.

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
klacz Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 06 Paź 2003
Posty: 258
PostWysłany: Nie 04 Sty, 2004 22:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Aha, dzięki za wytłumaczenie Very Happy Wiem już, że teraz muszę zawsze uważać na piersi, i że to oznacza że mi rośną-hm...no i to na tyle, wszystko zostało już wytłumaczone, ale fajnie...-dobra, kończę zanudzać Very Happy

_________________
Patataj...

Luka - tęsknie za Tobą konisiu... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3530726
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |