| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Hellsing - anime wszechczasów ;>
Autor Wiadomość
Zbychu_madafaka_
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 09 Kwi 2004
Posty: 30
PostWysłany: Sob 10 Kwi, 2004 15:37   Hellsing - anime wszechczasów ;> Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No tak , chciałem poruszyć temat o pewnym anime.A nim jest Hellsing.Bardzo spodobało mi się.Bez namysłu z kazyy zacząłem sciągać kolejne odcinki.Po raz pierwszy , kopara spadła mi jak to wszystko podsumowałem ;>.Te anime wpadło mi prosto w dziesiątke , jest wszystko , vampiry , szybka akcja , krew i brutalność.Akurat coś dla mnie Twisted Evil .Może któryś z forumowiczów oglądał Hellsinga.Jeśli tak prosze wpisać jakie jest według was te anime. Twisted Evil .

_________________
"Takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednego powiedział czwarty po czym w piątke poszli do lasu"

-------------------------------------------------------

"Jeśli bóg stworzył mnie na swoje podobieństwo- to bóg jest piękny ;>"
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
ajm go to hell
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 11 Kwi, 2004 18:53   

Ja oglądałąm całą serię z zapartych tchem po nocach Smile) ale muszę stiwerdzić teraz po tym jak opadły emocje, że widziałąm lepsze anime np. Naruto, VP Miyu
Powrót do góry
Eregoth
Junior
Junior


Dołączył: 28 Sie 2003
Posty: 161
PostWysłany: Pon 12 Kwi, 2004 00:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Taaaa hellsing nieodparta czesc mojego zycia ogladalem wszystkie odcinki ;] moje ulubione anime ;]

_________________
W imię Boże! Duchy powstałe z grobów nech zostaną wypędzone ku wiecznemu potępieniu! Amen!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Zbychu_madafaka_
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 09 Kwi 2004
Posty: 30
PostWysłany: Wto 13 Kwi, 2004 13:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Taaaa Hellsing wygrywa ( winner) Twisted Evil .Ale chyba nie widziałem jak do tychczas lepsze anime.Główna postać Alucard to dopiero gość Cool .Nie ma to jak czerwony kapelutek i te okularki......... a no i jeszcze gany ( CASUL ARM 454 i JACAL , chyba dobrze napisałem Wink ). Hellsing ma niepowtarzalny klimat , mokre i ciemne mury tej całej organizacji.Hmmmm już nie moge doczekać sie następnych odcinków.Ale jest jeszcze jedno pytanie , czy wogóle wyjdą Question

_________________
"Takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednego powiedział czwarty po czym w piątke poszli do lasu"

-------------------------------------------------------

"Jeśli bóg stworzył mnie na swoje podobieństwo- to bóg jest piękny ;>"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
ajm go to hell
Lavile Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 12 Kwi 2004
Posty: 183
PostWysłany: Pon 19 Kwi, 2004 13:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szkoda, ale nie wiem co to za anime Rolling Eyes Gdzie je mozna zobaczyc ?? Gdzies w TV ?? Twisted Evil Ale i tak moim ulubionym anime zostanie Vision of Escaflowne Twisted Evil Cool Tylko nie film, ale serial w TV. Van Fanel i Merle byli the best Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Hentai

Dołączył: 29 Maj 2004
Posty: 7
PostWysłany: Sob 29 Maj, 2004 00:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmm [cenzura]

_________________
A love Kids!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Eregoth
Junior
Junior


Dołączył: 28 Sie 2003
Posty: 161
PostWysłany: Sro 02 Cze, 2004 21:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Lavile napisał/a:
Szkoda, ale nie wiem co to za anime Rolling Eyes Gdzie je mozna zobaczyc ?? Gdzies w TV ?? Twisted Evil Ale i tak moim ulubionym anime zostanie Vision of Escaflowne Twisted Evil Cool Tylko nie film, ale serial w TV. Van Fanel i Merle byli the best Cool


zobaczyc mozna na kanale vivie niemieckiej albo sciagnac z netu Smile chodz szwabski dubling mnie dobija -___-



Zbychu_madafaka_ napisał/a:
Taaaa Hellsing wygrywa ( winner) .Ale chyba nie widziałem jak do tychczas lepsze anime.Główna postać Alucard to dopiero gość .(.....)


Stary Alucard ma charakter kazdy o tym wie Smile na marginesie ja bym chcial miec taki charakter:)

_________________
W imię Boże! Duchy powstałe z grobów nech zostaną wypędzone ku wiecznemu potępieniu! Amen!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Arktic-soldier
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sob 25 Wrz, 2004 03:09   Hellsing

ehh... no to Anjime jest jednym z najlepszych jakie widziałem i jest do tego dobrzeoddane jak wygląda przemiana w vampira(pownieważ nie jest tak ja jest na filmach ...dziebnoł raz w szyje vampir i już jesteś vampirem...) tam było dobrze pokazane jak to sie dzieje w kulturze Vampirów. Kto oglądał to wie


>> cya <<

(.)(.)
) (
( Y )

>> i na fali <<

>>PS. HELLSING NAJLEPSZE ANIME KTÓRE CHYBA POWSTAŁO O TEMATYCE VAPIRÓW! <<
Powrót do góry
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Sob 25 Wrz, 2004 06:08   

Oglądałam Hellsinga. Na vivie niemieckiej Razz A powiedzcie mi - to prawda, że Hellsing będzie leciał Na Hyperze po Fushigi Yuugi? Confused Bo słyszałam takie pogłoski...
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sob 25 Wrz, 2004 11:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tak tak hellsing =] oglądałam musze powiedzieć już dawno (neistety nie na żadnej vivie ani nic bo nie posiadam czegoś takiego jak kablówka albo satelita ale od czego są znajomi z płytkami animców i internet z którego się wsyzstko ściąga =D) bardzo dobre anime bardzo dobre :] dużo lepsze niż manga, przynajmniej moim zdaniem, w anime przedstawione lepiej Wink

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 21 Paź, 2004 20:29   

A więc do wszystkich maniaków i tych co nie znają - od dzisiaj na hyperze o 22.00 jest emitowany Hellsing.
Powrót do góry
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Czw 21 Paź, 2004 22:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ogladalem wlasnie:0 ( dzieki za info biggrin )
Nawet fajne ;P

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Lavile Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 12 Kwi 2004
Posty: 183
PostWysłany: Czw 21 Paź, 2004 22:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tez wlasnie ogladalam. Spoko biggrin Mam maly problem. Moja mama mi powiedziala, ze nie bede tego oglodac Neutral :/ Jakbym to ja male dziecko byla.

Ale i tak bede. Jak zechce biggrin

_________________
Nie martw się, jutro będzie gorzej !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 22 Paź, 2004 14:36   

Achhh... powróciły wspomnienia jak to kiedyś się oglądało do 2.00 w nocy kilka odcinków pod rząd... uwielbiam soundtrack do Hellsinga i wogule jest to wspaniałe anime i się cieszę, ze wersja jest z napisami, bo bez głosu Alucarda w pewnym sensie by anime ucierpiało.
Powrót do góry
Ppark Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 13 Cze 2004
Posty: 132
PostWysłany: Pią 22 Paź, 2004 23:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tłumaczenie jest maaaaarne :/
Okropnie.

_________________
I ze zgrozą pojąłem, że zazdrościć zdolnym
Temu, co w otchłań biegnie z skwapliwością wściekłą,
I, własną krwią pijany, po życiu mozolnym
Na śmierć przeniósłbym mękę, a nad nicość piekło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2020949
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |