| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Podpaski ...
Autor Wiadomość
lilijka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 05 Lip 2004
Posty: 103
PostWysłany: Sob 10 Lip, 2004 20:25   Podpaski ... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a i mam jeszcze jedno pytanie dotyczące podpasek, czy lepsze są grube podpski czy te cienkie? boję się że mi te cienkie przeciekną, a które wy używacie?????????? DZIEWCZYNY
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9297757
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Sob 10 Lip, 2004 22:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cieńkie i grube mają praktycznie tą samą chłonność, a cieńkie są dużo wygodniejsze.

No tak. Jestem facetem i nie noszę podpasek. Ale tyle wiem od żony, która nosi je od kilkunastu lat Wink.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Nie 11 Lip, 2004 14:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To zależy od gustu..ja nosze czasem takie czasem takie...i w sumie szczeze mówiąc mi jest obojętne..te cieńkie podpaski mają spcjalne granulki zamiast waty ktoe zamieniaja krew miesiączkowa w żel....a te drugie poniewaz mają wate to potrzeba jej wiecej aby podpaska nie przesąła więc są grube. Są oczywiście też CIEŃKIE PODPASKI ALE ZAWIERAJĄCE WATE przeznaczone na końcówke okresu więc nie pomyl się! To zalezy jak mówiłam od gustu bo moja mama np nie moze nosic tych z granulkami bo mówi że te podpaski jej się przyklejająm odparzają jej skóre i ogólnie sa niwygodne..może ma jkies uczulenie? nie wiem...wyprubuj i te i te a sprawdzisz co jest dla ciebie najlepsze.

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 14 Lip, 2004 17:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem o wiele lepsze są cieńsze podpaski. Dlaczego?
Ponieważ cieńka podpaska zamienia wilgoć w żel(granulki-jak to tłumaczyła Gościówa) przy czym gruba podpaska ma watę przez co może nawet szybciej przesiąknąć niż cieńka podpaska. A w grubych podpaskach dziewczyna bardziej czuje się jak "w pampersie".

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pią 16 Lip, 2004 14:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dla mnie też owiele lepsze są cieńsze podpaski Wink
Czuję się w nich poprostu pewnie. A jak raz założyłam sobie te grubsze (ot tak, żeby poeksperymentować Smile ) wydawało mi się, że wszystko widać ! Czułam się dokładnie tak jak napisała Mróweczka - jak w "pampersie"... No i zauważyłam, że grubsza podpaska szybciej przecieka Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |