| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Jak to jest???
Autor Wiadomość
NaStY_NiNkA_GiRl

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 8
PostWysłany: Pią 07 Mar, 2003 15:13   Jak to jest??? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Love
Co do łupieżu...
Czytałam na stronie dzieci best o dojrzewaniu no i doczytałam sie że "w okresie dojrzewania moze pojawiać sie łupież"co to znaczy??
Ja mam dużo łupieżu jeśli nie umyję włosów po 3 dniach(co się rzadko zdarza)Jak to jest????







__________________________________
"Bądź jak słońce gorące........"

_________________
"Bądź gorące jak słońce....."

11nastolatka...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Pią 07 Mar, 2003 17:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Łupież to choroba (tak pisze w moim podręczniku od biologii)
jest on ciężki do zwalczenia , powinnaś myć włosy odpowiednim szamponem (przeciwłupieżowym) np. Nizoral
mi pomógł
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pią 07 Mar, 2003 17:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak zawsze Nastka ma rację Smile
Dodam tylko, że gdy już uda Ci się wyleczyć łupież, to koniecznie zmień szampon - nie myj tym, którym obecnie myjesz. Najlepiej dobrać sobie odpowiedni szampon i zmieniać go raz na jakiś czas.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Katie Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 13 Lut 2003
Posty: 35
PostWysłany: Pią 07 Mar, 2003 17:57   odp. Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Łupież , łupież ...
wczoraj po ok. 4 czy 5 dni od myci (włosy myje co tydzień) że musiałam wcześniej umyć włosy ,,, no i teraz będę myć co 5 dni ...
widocznie łupież musi być ...
jednak należy się go pozbyć ...
dobry choć dośc drogi jest szampon Nizoral (dostępny w aptekach)
działa rewelacyjnie ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pią 07 Mar, 2003 18:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Uważajcie na Head&Shoulders (jak to się pisze? Smile ). Niby jest przeciwłupieżowy, a ja po nim mam paskudny łupież. Nizoral jest OK, tylko trzeba zastosować się do instrukcji i nie myć włosów jak zwykłym szamponem.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 09 Mar, 2003 13:36   

Mój brat używa Head&Shoulders i mu pomaga. Widocznie ten szampon inaczej działa na innych...
Powrót do góry
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pon 10 Mar, 2003 18:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak, tak. Trzeba sobie dobrać szampon do włosów.
A i tak co jakiś czas trzeba zmieniać i od nowa szukać optymalnego Smile

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rodzynka
Gość
PostWysłany: Pią 02 Sty, 2004 21:43   

też mam z tym obrzydliwym łupiezem problem. jak mnie dopada to używam Nizoralu przez jakiś czas a potem już tylko zapobiegawczo raz na jakiś czas żeby nie wrócił i jest ok 8)
Powrót do góry
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Sob 03 Sty, 2004 15:00   łupież Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam też łupież chodziaż mały..większy problem mam z przetłuszczającymi sie włosami...kiedyś moje włosy były suche jak siano i myłam je raz w tygodniu...nawet używałam specjalnych odżywek na włosy suche a wraz z dojrzewaniem włosy stały się tłuste...teraz musze je myć co 2 dni...i używac odrzywek ale tym razem do włosów tłustych...no cóż takie życie...ciekawe czy moje włolsy już będą takie do końca życia Question

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Nie 04 Sty, 2004 03:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Trudno powiedzieć.
Może zostać tak jak jest, może być lepiej, ale może i gorzej.

Fakt jest faktem, że podczas dojrzewania włosy zwykle (ale też nie zawsze) stają się bardziej tłuste.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anya Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 03 Wrz 2003
Posty: 158
PostWysłany: Nie 04 Sty, 2004 23:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

teraz myje włsoy srednio co 3 dni, są wtedy tak średno tłuste ... miałam łupież, ale mi head&shoulders pomaga. A od czasu do czasu używam innego szamponu (u mneiw domu bywa ich więcej niż 4 czasem .... heh, ja z tatą head&shoulders a moja mama z moją siostra to przerózne biorą) Bo takim "perłowym" (kolor) timotei'u bardzo podobały mi sie włosy. chyba coś z brzoskwinią tam było jeśli dobrze pamiętam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Narvana Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 12 Sie 2003
Posty: 223
PostWysłany: Pon 05 Sty, 2004 07:57   . Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmmm mi Head&Shoulders też kiedyś pomógł, teraz już łupieżu nie mam... a faktycznie co 3 dni włosy mi sie przetluszczaja..blee ale myje prawie codziennie wiec.. Razz

_________________
<b>Shannon Hoon</B>
26 wrzesień 1967- 21 październik 1995
<b>Kurt Cobain</b>
20 luty 1967- 5 kwiecień 1994
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2192645
MEFIU
Junior
Junior

Dołączył: 06 Sty 2004
Posty: 106
PostWysłany: Sro 07 Sty, 2004 00:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

UCZYŁEM SIĘ TERAZ NA TEST Z BIOLI I WYCZYTAŁEM ŻE ŁUPIERZ TO JEST GRZYB SKURY. MOŻNA ŁATWO GO POKONAĆ UŻYWAJĄĆ (NIEWIEM JAK TO SIĘ DOKŁADNIE PISZE) HEDEN SZOŁDERS I PO ŁUPIERZU
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
BRAK
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Sro 07 Sty, 2004 20:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mefiu, czytaj wcześniejsze wypowiedzi zanim sam sie wypowiesz, ok ? Wink
Head&Shoulders jest dobry tylko dla niektórych... Np. mi zaszkodził ... Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |