| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
>->Komórka-Fajna Rzecz<-<
Autor Wiadomość
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 21 Gru, 2004 18:22   >->Komórka-Fajna Rzecz<-<

No Więc Nie Wiem Czy Ten Temat Się Tu Nadaje Ale Spróbuje Smile Mam Taką Sprawę ! Bardzo Chcialabym Mieć Komórkę Ale Rodzice Odpowiedają ,,Na Koniec 6 Klasy'' Jestem Dopiero W Pólowie 5 Więc Nie Wiem Co Mam Zrobić ! U Mnie W Klasie Prawie Wszyscy Mają Tylko Ci Biedniejsi Nie ! Poradzcie Mi Coś Jak Przebłagać Rodziców Smile Buźka :*[/code]


Ostatnio zmieniony przez dnia Czw 06 Sty, 2005 18:00, w całości zmieniany 3 razy
Przejdź na dół
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Wto 21 Gru, 2004 18:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No sorry ale wiesz czemu masz sie zaliczac do grona biednych???Przeciez niektore osoby maja duzo kasy i nie maja komorki choc bardzo chca.Ja chcialam w 4 klasie komorke i mama powiedziala ze w 6 dostane i mam.Myslalam ze bedzie super a u sie okazuje e to nic nadzwyczajnego poprostu ja masz i wrazie potrzeby sie przydaje-no chyba ze chcesz zaszpanowac.Warto poczekac.U mnie w klasie sa bogate osoby a nie maja komorki choc bardzo chca.Poprostu to rodzic decyduje czy jestes dosc dojrzala na to zeby miec ta komorke i moze oni mysla ze w twoim wieku jest jeszcze o wiele za wczesnie.Jesli chcesz przekonac rodzicow raczej nie pomoze tak popularne "bo wszyscy maja".Mozesz sprobowac sie czyms wykazac co im pomoze zadecydowac o komorce w szybszym terminie Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Wto 21 Gru, 2004 18:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sorry Młoda ale to brzmi tak jakbyś płakała "Ojeeej ja chce komórke to jest takie trendy ... oh My God ... musze ją mieć "
jesteś w 5 klasie ... po Co Ci tak naprawde komórka? dla szpanu? ... Yh tam ... Yh i kto to mówi ... ja miałam komórke w 3 klasie podstawówki ale była mi potrzebna bo szkoła muzyczna itd ... .... a teraz tylko zeby sie z zespołem kontaktowac i takie tam :> ... ale obecnie prawie wogóle jej nie nosze ze sobą ... bo czuje sie jak na smyczy, a pozatym po co mam sie optykac i bać że zgubie czy mnie okradnie ktoś ... Bo miałam taką sytuację.

Nie mów że nie chcesz sie zaliczać do biednych ... to że nie masz komórki wcale Cie do nich nie zalicza ... pozatym nierozumiem tego podziału ...

Nie masz komórki jesteś zdrowsza, wolniejsza ... i wogóle ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Wto 21 Gru, 2004 19:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kinga napisał/a:
Sorry Młoda ale to brzmi tak jakbyś płakała "Ojeeej ja chce komórke to jest takie trendy ... oh My God ... musze ją mieć "
jesteś w 5 klasie ... po Co Ci tak naprawde komórka? dla szpanu? ... Yh tam ... Yh i kto to mówi ... ja miałam komórke w 3 klasie podstawówki ale była mi potrzebna bo szkoła muzyczna itd ... .... a teraz tylko zeby sie z zespołem kontaktowac i takie tam :> ... ale obecnie prawie wogóle jej nie nosze ze sobą ... bo czuje sie jak na smyczy, a pozatym po co mam sie optykac i bać że zgubie czy mnie okradnie ktoś ... Bo miałam taką sytuację.

Nie mów że nie chcesz sie zaliczać do biednych ... to że nie masz komórki wcale Cie do nich nie zalicza ... pozatym nierozumiem tego podziału ...

Nie masz komórki jesteś zdrowsza, wolniejsza ... i wogóle ...


Ten wyraz Młoda, co właściwie znaczył w twoim poście ?
Bo to mi zabrzmiało jak mój nick=D
Dorota, komórka to nie wszystko. Nie przejmuj się napewno na tym twoje życie się nie zawali Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Wto 21 Gru, 2004 19:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

TO taki zwrot poprostu biggrin ... Yh sorrki :* biggrin nie o Ciebie chodziło
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Wto 21 Gru, 2004 19:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kinga napisał/a:
(...)zdrowsza(...)

W jakim sensie? Kto Ci nagadal że komóki szkodzą (bo tak to odebralem)? Dzialajacy telefon wytwarza takie same fale elektromagnetyczne jak dzialajaca zarowka. Czy wiec mam w domku siedziec przy swiecach? biggrin

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Wto 21 Gru, 2004 19:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Yh ... EU czytałam w jakiejś książce :>

Ale "zdrowie" to pojęcie względne ... może być też zdrowa dlatego ze nikt nie bedzie chciał jej pobić za komórke ... Uf byłam świadkiem paru takich sytuacji ... zresztą chyba Ci nawet opowiadałam Smile Me Superwoman ... <Lol> Eh ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Elly Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 22 Lis 2004
Posty: 489
PostWysłany: Wto 21 Gru, 2004 19:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie rozumie tego że powiedziałeś ze będziesz sie zaliczać do biednych ... Ja mam komórke od czwartej klasy ale pokazałam rodzica ze mi się przyda i że na nią zasłużyłam . Ale w zasadzie to po co ci komórka ?? Bo wszyscy w klasie mają ?? to nie jest żaden powód ...

_________________
Życie jest jak płomień - wystarczy mały podmuch żeby zgasło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6519354
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Wto 21 Gru, 2004 19:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

'U Mnie W Klasie Prawie Wszyscy Mają Tylko Ci Biedniejsi Nie ! Nie Chce Się Do Nich Zaliżać Bo Jestem Z Dość Porządnego Domu! '

boze to sie noz w kieszeni otwiera....ludzie sie potem dziwa, ze w takim kraju znieczulicy zyjemy, wy psioczycie na to ze sie amerykanizujemy a tu dorota93 pisze ze nie bedzie zblizac sie do biedniejszych dzieci bo jest z porzadnego domu....wlasnie widac ze nie jestes z porzadnego tylko z bogatego a to dwie rozne kwestie...i ci sie w glowie i w pupie poprzewracalo....za taki tekst to ja bym ci reki nie podala....
a co do komorki..ja pierwsza mialam jak mialam 20 lat (teraz mam 23) i jakos zylam...komorka jest mi teraz przydatana bo nie siedze w domu caly czas i prowadze swoje wlasne zycie i czasem wypada sie skontakowac np z mama...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 21 Gru, 2004 19:56   

Nie wiem czemu masz się zanizac do biednych Rolling Eyes przeciez to nie oznacza, ze jest sie biednym. Ja pochodze z normalnego domu ani bogatych a ni biednych i dopiero w 6 klasie dostalam komorke i tak ledwo... no przyznam chcialam ale nie mozna twierdzic ze w ten sposob jest sie biedniejszym. Myślę, ze nikt tak nie pomyśli... chyba, że Ci którzy mają wszystko.
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 21 Gru, 2004 20:11   

ja pochodzę z normalnego domu, ale nie gardzę osobami z bedniejszych, przecież to też są ludzie i do tego bardzo często bardzo fajni, a komórka - ja dostałam w 5,6 klasie, ale wtedy często byłam p za domem, wiele wyjazdów i takich tam i potrzebowałam. A ten post trochę mnie uprzedził do Ciebie szczerze mówiąc, bo wyszłaś na pozerkę jakich mało. Sorry, ze tak pisze, bo pewnie Cię uraziłam, ale tak o tobie świadczy to co napisałaś
Powrót do góry
nika Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 14 Gru 2004
Posty: 60
PostWysłany: Sro 22 Gru, 2004 16:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja pochodzę z normalnego domu, normalnej rodziny.Kiedyś chciałam ją mieć i może nadal chce bo mi sie niektóre modele podobają,sale mi na tym tak nie zależy. Mój brat dostał telefon jak miał 16 lat i był zadowolony.Naco ci terez potrzebny telefon ja chodze do 6 klasy i jakoś żyje a nieuważam sie za biedzą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9555467
Agentka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 15 Paź 2004
Posty: 262
PostWysłany: Sro 22 Gru, 2004 19:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja dostałam komórkę w wakacje po 6 klasie, jako pierwsza z dziewczyn z mojej klasy ale nie że jestem jakaś "nadziana" bo jestem "normalna" Mr. Green tylko poprostu uskładałam sobie część, a rodzice za dobre oceny mi dodali i już.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 27 Gru, 2004 22:56   

równiedobrze kup sobie atrape

jest tańsza
Powrót do góry
Agentka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 15 Paź 2004
Posty: 262
PostWysłany: Pon 27 Gru, 2004 23:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

atrapa to nie to samo co prawdziwa:P

_________________
Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |