| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
śluz/wkładki/pomocy/wypowiadajcie/się/dziewczyny/!!/
Autor Wiadomość
Asiula1994 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 10 Sty 2005
Posty: 164
PostWysłany: Pon 10 Sty, 2005 19:59   śluz/wkładki/pomocy/wypowiadajcie/się/dziewczyny/!!/ Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny!!! Kwiat
Od niedawna (1miesiąc) mam śluz.
Dziś o godz. ok. 15.00 miałam całkiem mokre majtki (mokre spodnie - tylko troszkę) a o godz. 18.00 jak poszłam do ubikacji to miałam je suche. Czy to normalne?
Tak więc po dzisiejszym zdarzeniu (przesiąknięte śluzem spodnie jeansy Embarassed )
postanowiłam kupić wkładki chigieniczne. Napiszcie które wkładki są najlepsze i w jakiej cenie (przypuszczam że nie więcej niż 6zł bo to nie dzieło sztuki).
Napiszcie mi też na temat śluzu cy tak jak okres ma się go np. raz w miesiącu czy cały czas?
wypowiadajcie się!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2885564
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 10 Sty, 2005 20:06   

hmm śluz na majtkach wysycha więc są suche Smile
Jakiw najlepsze-niewiem,nie uzywam bo nie mam sluzu codziennie ale czesto Smile
moze alldays (to takie always) chyba jest ich 20,kosztują 2,99.,
A co do tego kiedy ma sie sluz..Sama chce wiedziec ale jest on przed miesiączką.Rok przed a moze dzien przed biggrin roznie bywa Smile
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 10 Sty, 2005 20:15   

A więc ja polecam Subtelle z tego co pamietam tak sie zwały... kosztują około 2zł no chyba z 20 sztuk no i zabijają przykry zapach jeśli taki by był
Powrót do góry
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Pon 10 Sty, 2005 20:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam śluz chyba dwa lata. Wkładek używam od paru miesięcy. Narazie wypróbowałam dwa rodzaje. Używałam wkładek alldays, o których pisała Gabra, ale jak ma się dużo śluzu to one go przepuszczają zamiast zatrzymywać. Teraz używam bella panty intima są cienkie, miękkie i naprawdę dobre, wcale ich nie czuć. Kosztują ok. 4 zł. , ale to zależy od sklepu i miasta w jakim mieszkasz, w większych miastach jest tanij.

_________________
...
Jeszcze nie zapomniałam o forum Wink
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pon 10 Sty, 2005 20:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ona89 napisał/a:
Ja mam śluz chyba dwa lata. Wkładek używam od paru miesięcy. Narazie wypróbowałam dwa rodzaje. Używałam wkładek alldays, o których pisała Gabra, ale jak ma się dużo śluzu to one go przepuszczają zamiast zatrzymywać. Teraz używam bella panty intima są cienkie, miękkie i naprawdę dobre, wcale ich nie czuć. Kosztują ok. 4 zł. , ale to zależy od sklepu i miasta w jakim mieszkasz, w większych miastach jest tanij.


bo wkaldki trzeba raz na jakis czas wyminiac jak ma sie duzo sluzu, taka wkladka tez ma ograniczona chlonnosc.ja uzywam teraz wkladek subtelle sa za 4 zeta u mnie w sklepie- a co do wiekszych miast i cen to wlasnie jest chyba na odwrot (wawa bije rekordy drozyzny) ale ceny wkladek wachaja sie od 2 do 5 zeta
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 10 Sty, 2005 20:39   

Ja też czasem mam śluz, a polecam wkładki Discreet Smile
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 10 Sty, 2005 21:12   

Wsumie słyszałam, ze w Wawie jest zdeczka drożej niż gdzie indziej... w większych miastach, można nawet powiedzieć u mnie w BB jest taniej, bo mamy 3 konkurujące ze sobą hipermarkety i do tego wiele sieci supermarketów i każda chce się wybić jak najbardziej
Powrót do góry
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pon 10 Sty, 2005 21:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

e no elfka pewnie ze sa supermarkety ale jakos nie wyobrazam sobie za bede latala do nich po wkladki poza tym ja do kazdego mam daleko a jechac autobusem po duze zakupy to nie bardzo a samochodem jescze nie dysponuje Smile wiem wiem oftop
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 11 Sty, 2005 09:35   

w geancie na jubilerskiej jesst w miarę tanio ale ostrzegam-nie kupujcie wkładek leader price bo to jest lider szajs te ich rzeczy to takie tańsze odpowiedniki ale są do niczego.Wkładki i podpaski tez robią a z tym nie ma żartów Smile
Powrót do góry
Wishnu Płeć:Kobieta


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Sty 2005
Posty: 15
PostWysłany: Wto 11 Sty, 2005 14:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wkladek nie moge polecic gdyz nie uzywam Smile

Ale sluz ktory wydziela nasze cialo troszke przed okresem, zawiadamia nas o tym ze mamy dni plodne Smile

Jest nawet metoda antykoncepcji (malo skuteczna) ktora polega na regularnym badaniu sluzu wydobywajacego sie z pochwy.
Takze to normalny objaw dni plodnych Smile

Ps. Czasami moze to byc przyczyna choroby ale mysle ze w tym przypadku jedno z drugim nie ma zwiazku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Wto 11 Sty, 2005 15:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Co do wkładek to ja używałam kiedyś i z tego co pamiętam to najczęściej kupowałam właśnie bella panty intima i jakieś tam jeszcze belli są bardzo fajne,polecam a takie drogie znowu nie są.
Mróweczka Kwiat

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Wto 11 Sty, 2005 15:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wishnu napisał/a:
Wkladek nie moge polecic gdyz nie uzywam Smile

Ale sluz ktory wydziela nasze cialo troszke przed okresem, zawiadamia nas o tym ze mamy dni plodne Smile


Tak???? To ja mam te dni płodne codziennie od dwóch lat. A okresu jeszcze nie mam i nie miałam.

_________________
...
Jeszcze nie zapomniałam o forum Wink
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 11 Sty, 2005 16:15   

Kolezance pewnie chodziło o jajeczkowanie, które się dostaje raczej po okresie, a śluz świadczy o tym, ze prawidłowo się rozwijasz... no niekoniecznie, bo sama miałam go mało...
Powrót do góry
Wishnu Płeć:Kobieta


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Sty 2005
Posty: 15
PostWysłany: Wto 11 Sty, 2005 18:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmmm... nie bo jak napisalam sluz ten sie bada, im gestszy i obfitszy wtedy wskazuje na dni plodne, a skoro kolezance tak przecieka to na to chyba wskazuje. A sluz jest naturalna wydzielina pochwy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Wto 11 Sty, 2005 18:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A nie Smile

Gęstszy znaczy niepłodne
A bardziej Yy ... Yyy płynny <?> no mniej gęsty Smile płodne Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |