| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Komix i-net'owy-UserFriendly(by Illiad)=NIEZŁA JAZDA!
Autor Wiadomość
Crakken Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 126
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sro 13 Kwi, 2005 19:54   Komix i-net'owy-UserFriendly(by Illiad)=NIEZŁA JAZDA! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dla każdego kto lubi dobry humor, (przynajmniej) zna Quake'a i ma gdzieś microsoft-komiks idealny. Maniacy Linux'a-pracownicy firmy Columbia Internet w ciekawych sytuacjach. Po prostu nie wim co napisać. Może ,,Ten komix jest zaj*****y!''; ,,Rozwalił mnie po pierwszym odcinku!''? nie wiem. Wiem że czyta się go jak dobrą książkę(był codziennie dodawany nowy odcinek, między 1997 a 2002, lącznie ok 1450 odcinków!!!). I to zaj****cie śmieszną! Uwaga, dla niektórych, pewne żarty mogą wydać się niezrozumiałe(chodzi o tematykę, nie wiek grupy docelowej, choć też). Młodsi użytkownicy kompa w ogóle niewiele zrozumieją gdyż wystpują tam liczne terminy komputerowe oraz zagadnienia do wydarzeń i osobistości z tamtego okresu. Dla młodszych coś do... nauki? Starszym: kupa zabawy! Acha, w oryginale komiks jest po angielsku ale jest oficjalna witryna tłumacząca ten komiks. Podam oba adresy:
www.userfriendly.pl (Polska edycja)
www.userfriendly.com (Angielska edycja)

PS. Najlepsze odcinki to te kiedy ktoś siedzi przy telefonie obsługi tech.

_________________
Nic, bowiem mój ty przemądrzały kolego, to nie takie zwyczajne nic, produkt lenistwa i niedziałania, lecz czynna i aktywna Nicość, to jest doskonały, jedyny, wszechobecny i najwyższy Niebyt we własnej nieobecnej osobie!!!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 16:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

fajne! Podoba mi się!!!!

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |