| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziwna masturbacja :(
Autor Wiadomość
Adam14
Gość
PostWysłany: Pon 16 Cze, 2003 20:01   Dziwna masturbacja :(

Witam Was.Mam problem.mam obsesje na punkcie menstruacji i rzeczy przeznaczonych typowo dla kobiet.Są to damskie majtki tampony podpaski wkladki higieniczne...Jesli podczas masturbacji nie uzyje wyzej wymienionych przedmiotow dlugo musze sie masturbowac aby dojsc do wytrysku.Czy ja jestem normalny?Czy jest to szkodliwe???Czy jest jakis chlopak ktory uzywa podobnych przedmiotow i ma podobny problem?Prosze was o odpowiedzi i z gory dziękuje!
Przejdź na dół
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Wto 17 Cze, 2003 20:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To forma fascynacji odmienną płcią, jej zwyczajami, jej odmiennością. Fascynuje Cię to, co dla Ciebie jest niezwykłe, częściowo niedostępne, to, czego sam nie możesz sprawdzić. Oglądanie podpasek, tamponów, zabawy z damską bielizną, podglądanie itp. choć na pierwszy rzut oka są dosć dziwne, to jednak jest to naturalne zainteresowanie płcią przeciwną. Z czasem zmieniają się przyzwyczajenia i w pewnym wieku intymne sprawy płci przeciwnej nie będą już takie tajemnicze i pociągające.

BTW: Gwarantuję, że za kilka lat podpaski i tampony będą Ci się raczej źle kojarzyć Wink

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gość
PostWysłany: Czw 19 Cze, 2003 20:13   

otóż tak sie składa że mam ten sam problem....ciaglę zyje w strachu ze ktoś zauważy z moich sisótr brak podpasek lub tamponów....majtki przestały mnie kręcić....ale bardzo niepokojące we mnie jest to że masturbuje sie CO DZINNIE 2 lub 3 razy....JA NIE ŻARTUJE....xhxiałbym sie jakoś z tego uleczyć czy cos ale to jest silniejsze odemnie....pomocy! Dla mnie zwykle draźnienie przez spodnie doprowadza do tego ze musze już sie masturbować....ja chyba chory jakis jestem Rolling Eyes Embarassed Crying or Very sad
Powrót do góry
Adam 14
Gość
PostWysłany: Pią 20 Cze, 2003 16:30   

Ja tez nie dosc ze bardzo podniecaja mnie podpaski i tampony to do tego masturbuje sie 2 - 3 razy dziennie.Czy to moze mi zaszkodzić???Prosze Was o odpowiedź...
Powrót do góry
maly kondonek

Dołączył: 20 Cze 2003
Posty: 3
PostWysłany: Pią 20 Cze, 2003 22:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja tez prosze o odpowiedz bo tez sie masturbuje 2-3 razy dziennie czy to moze zaszkodzic?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcinek Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączył: 23 Kwi 2003
Posty: 251
PostWysłany: Sob 21 Cze, 2003 12:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Masturbacja jest w tym wieku rzeczą normalną, dopóki nie przybierze chorobliwej postaci: czyli, że np. nie możecie bez niej wytrzymać i ciągle o niej myślicie. Wydaje mi się, że 2-3 razy dziennie, to trochę za dużo....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Szpila
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 52
PostWysłany: Pon 23 Cze, 2003 11:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

2-3 razy to normalne tylko na tydzien, a nie na dzien

_________________
Every time is a good time...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
GoMati Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 11 Mar 2003
Posty: 37
PostWysłany: Pon 23 Cze, 2003 12:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio próbowałem siem masturbować ale jakoś mi nie wychodzi więc daje sobie spokój Wink

_________________
Drzewa płaczą i umierają ale ty tego nie słyszysz - Moro
Jesteś przeklęty? Cały świat jest przeklęty. - Mnich

Hayao Miyazaki - Mononoke Hime
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pon 23 Cze, 2003 18:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

2-3 razy dziennie to dość często, ale na tej podstawie nie można powiedzieć, że ktoś jest chory Smile.
Różni ludzie mają różne potrzeby seksualne. Tak jak pisał GoMati - on nie potrzebuje, bo go to nie rusza. Adam14 odwrotnie - ma solidny popęd seksualny i zaspokaja go właśnie tak. To już taki dziwny wiek. Potrzeba częstej masturbacji albo przechodzi z wiekiem albo jest później zastąpiona częstymi stosunkami seksualnymi.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |