| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
CZy to jest normalne?
Autor Wiadomość
Olka10 lat
Gość
PostWysłany: Pon 23 Cze, 2003 10:24   CZy to jest normalne?

CZesc.3 dni temu dostalam pierwszą miesiaczke .2 dni temu w nocy zmoczylam lozko i tak jest codziennie.Musze spac w pieluchach Crying or Very sad Czy przyczyna sikania w nocy moze byc to ze dostalam okres???Albo czy powodem moczenia moze byc to ze dostalam miesiaczke w tak mlodym wieku-10 lat?Prosze Was o porade.Z góry dziekuje.
Przejdź na dół
Szalona
Junior
Junior


Dołączył: 23 Sty 2003
Posty: 186
PostWysłany: Pon 23 Cze, 2003 10:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje, że miesiączka nie jest przyczyną sikania w nocy. Napisałaś, że 3 dni temu dostałas okres a 2 dni temu pomoczyłaś łóżko, więc ile trwała twoja miesiączka?

_________________
Wisła Kraków duma wszystkich Polaków!!! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
olka 10 lat
Gość
PostWysłany: Pon 23 Cze, 2003 10:47   

Moja miesiaczka trwa juz 3 dzien .A sikalam w nocy 2 dni temu i wczoraj i pewnie dzisiaj tez bede... Crying or Very sad
Powrót do góry
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pon 23 Cze, 2003 18:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Powinnaś udać się z mamą do lekarza - Twojego pediatry, a nie ginekologa (na szczęście, nie?).
Przyczyn moczenia nocnego może być wiele (zapalenie układu moczowego, Twoje zdenerwowanie itp), jednak diagnozę powinien postawić lekarz.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lilly Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 07 Cze 2003
Posty: 289
PostWysłany: Pią 04 Lip, 2003 16:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmmm...
Pomyślmy...
Tak naprawdę, to zanim przeczytałam cały twój post, to najpierw myślałam, że nie śpisz w majtkach (a w majtkach jest podpaska) i ci to zakrwawiło.
A miesiączka może wystąpić nawet w wieku 8 lat (ale to bardzo rzadko), więc tu nic wiek nie ma do rzeczy.

Ale naprawdę nie wiem, co jest przyczyną moczenia. Może-tak jak powiedział deg-zdenerwowanie, choroba. Lepiej udaj się do lekarza.

_________________
Może kiedyś tu jeszcze zajrzę. Nie wiem, jak mi się zachce... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3571565
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |