| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odchudzam się i..
Autor Wiadomość
Lacrima Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 09 Lut 2006
Posty: 31
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pon 21 Maj, 2007 22:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Monik napisał/a:
Lacrima napisał/a:
tu powinien byc jakis dorosly moderator

Co ma moderator do odchudzania?
Akurat ja jej nie poradziłam żeby się głodziła bo to jest ok i pomoże, więc nie wiem czemu masz jakieś wąty.


co ty pierdzielisz dziecko, jakie waty. sluchaj, mam na mysli to, ze powinien byc tutaj ktos dorosly zeby pilnowac zeby nie wypisywalo sie stek bzdur. dorwie sie taka szalona 12stka co mysli ze jak przeczyta porady z pseudomadrych gazet to juz moze doradzac, a w ten sposob najczesciej wprowadza w blad


Slupek, tak sie sklada ze znam wiele przykladow odchudzania w okresie wzrostu i wierz mi ze to na dobre nie wyszlo nigdy nikomu. nie mowie zeby wpieprzac hamburgery i zapijac jakims [cenzura] z makdonalda, tylko zeby nie stosowac diet typu 1000 kalorii -_____- myslisz ze czemu ta 11stka sie odchudza? bo naogladala sie reklam, glupich gazet i programow. nagonka na seksi pleksi cialo wlazi w glowe nawet takim malolatom, co cycki im ledwo urosly, a juz chca sie pozbywac naturalnie zbierajacego sie tluszczu, wiec po prostu nie [cenzura] o wyglodzonych afrykanskich dzieciach i tlustych amerykancach co jedza frytki i chleb z maslem na raz. trocherozumu
a nawyki zywieniowe i dieta to dwie rozne sprawy. dieta w tym wieku to najgorsze co moze byc, do wszystkich co to czytaja, niech nie mysla ze maja racje, nie odchudzajcie sie przed, nie wiem, 15-16stka jesli juz naprawde musicie. ale nie 11, jezu
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Wto 22 Maj, 2007 15:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
i zryjcie jak slonie

Lacrima napisał/a:
nie mowie zeby wpieprzac hamburgery i zapijac jakims [cenzura] z makdonalda

Co rozumiesz przez zwrot "żreć jak słoń"?

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 22 Maj, 2007 15:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Lacrima -

1) To Ty jesteś opanowana przez aktualną masową kulturę "zdrowiego "żarcia" w wieku dojrzewania", oraz błędnego stwierdzenia że "W tym wieku się rośnie, nie tyje". Polecam trochę po wiedzę pójść, zamiast słuchać babci która mówi "Teraz rosniesz dziecko" kiedy daje Ci kolejną dokladkę.

2) Jeszcze raz przeczytaj poprzednie posty w tym wątku

3) Nie klnij

4) Nie obrażaj innych
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lacrima Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 09 Lut 2006
Posty: 31
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Wto 22 Maj, 2007 16:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Slupek, zryjcie jak slon a zryjcie gowna to dwie rozne sprawy. pytanie for ju - czy sadzisz ze odchudzanie sie 11stki to cos normalnego i prawidlowego?
Sznuri, widze ze nie zmadrzales wcale w wcale przez te um, dwa lata, czy ok od kiedy nie wchodzilam na forum, swieczka [*] sluchaj typie, po pierwsze to se w nos mozesz wsadzic jakiekolwiek upominanie mnie, nawet nie ze wzgledu ze robie to na zlosc, tylko smieszy mnie kiedy ktos kaze komukolwiek cos robic >_> po drugie, mam pytanie speszjal for ju - sadzisz ze odchudzanie sie 11stki to cos normalnego i prawidlowego?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 22 Maj, 2007 16:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Lacrima -

1) Nie staraj się nawet przekręcać mojego nicku - Ani to mądre, ani fajne, ani jezzi.

2) Trochę kultury

3) Widzę że mój post zabolał.

Słupek - Och, nie sprawia Ci to jakiejś sadystycznej przyjemności ; )?


Ostatnio zmieniony przez Shaunri dnia Wto 22 Maj, 2007 18:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mała 13 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 370
PostWysłany: Wto 22 Maj, 2007 17:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Lacrima, myœł co chesz, ale ja sie zgadzam z Shaunrim.

_________________
<b>60 sekund smutku zabiera minutę szczęścia....</b>

Buziaki dla nieszczęśliwych... :* :*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4265272
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Wto 22 Maj, 2007 18:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak Shaunri, ale ja postanowiłem nie karmić trolla.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Wto 22 Maj, 2007 19:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Lacrima napisał/a:
powinien byc tutaj ktos dorosly zeby pilnowac zeby nie wypisywalo sie stek bzdur.

Słuchaj, ja nie mam prawa kasować czyichś postów tylko dlatego, że nie zgadzam się z tym, co pisze. Nie od tego tu jestem, żeby być Hitlerem i narzucać wszystkim moje zdanie.
Lacrima napisał/a:
czy sadzisz ze odchudzanie sie 11stki to cos normalnego i prawidlowego?

Jeśli ma "żreć jak słoń", tak jak to wcześniej napisałaś, to też nie będzie coś normalnego. A jeśli po prostu ograniczy niezdrowe jedzenie to wcale to nie będzie coś strasznego, moim zdaniem.

I ogranicz trochę wulgaryzmy i obrażanie innych, bo na forum jest takie coś jak ostrzeżenie.

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Lacrima Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 09 Lut 2006
Posty: 31
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Wto 22 Maj, 2007 21:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

biggrin zabawnie tu jest.
nie chce mi sie odpowiadac kazdemu, wiec odpowiem tylko sznuriemu - wybacz, ale twoj nik jest tak wybitnie wymyslny ze nie wiem jak sie go czyta, a zazwyczaj pisze fonetycznie, wiec jesli cie to razi to bedziesz musial sie przyzwyczaic ;>
a i jeszcze malej13 - sprawilas mi wielka przykrosc, to zle, bebebe :< mhihihi

[ Dodano: Wto 22 Maj, 2007 21:04 ]
Słupek napisał/a:
Nie wiem jak Shaunri, ale ja postanowiłem nie karmić trolla.


o! madre z twojej strony bo pewnie bym sie odgryzla a wbrew pozorom nie jestem glupia bicza zeby sie tu nadgryzac z innymi ;> po prostu nie lubie pierdzielenia totalnych glupot i bezsensownych rozwleklych tematow. odpowiedz sie pojawila - temat powinien byc zamykany. a ze tak nie jest to mozna sobie zbic dobra beczke w sumie tutaj, z was wszystkich, wlasciwie to z nas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 22 Maj, 2007 22:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kobieta płci męskiej?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 23 Maj, 2007 14:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kobieta płci męskiej która nie jest biczą i lubi beczki : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mała 13 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 370
PostWysłany: Sro 23 Maj, 2007 16:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Lacrima napisał/a:
sznuriemu - wybacz, ale twoj nik jest tak wybitnie wymyslny ze nie wiem jak sie go czyta, a zazwyczaj pisze fonetycznie,


shaunri - czyta sie szanri lub szaunri, ale nie sznuri

_________________
<b>60 sekund smutku zabiera minutę szczęścia....</b>

Buziaki dla nieszczęśliwych... :* :*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4265272
mala_11 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 24 Lis 2006
Posty: 13
PostWysłany: Sro 23 Maj, 2007 20:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Lacrima napisał/a:
Monik napisał/a:
Lacrima napisał/a:
tu powinien byc jakis dorosly moderator

Co ma moderator do odchudzania?
Akurat ja jej nie poradziłam żeby się głodziła bo to jest ok i pomoże, więc nie wiem czemu masz jakieś wąty.


co ty pierdzielisz dziecko, jakie waty. sluchaj, mam na mysli to, ze powinien byc tutaj ktos dorosly zeby pilnowac zeby nie wypisywalo sie stek bzdur. dorwie sie taka szalona 12stka co mysli ze jak przeczyta porady z pseudomadrych gazet to juz moze doradzac, a w ten sposob najczesciej wprowadza w blad


Slupek, tak sie sklada ze znam wiele przykladow odchudzania w okresie wzrostu i wierz mi ze to na dobre nie wyszlo nigdy nikomu. nie mowie zeby wpieprzac hamburgery i zapijac jakims [cenzura] z makdonalda, tylko zeby nie stosowac diet typu 1000 kalorii -_____- myslisz ze czemu ta 11stka sie odchudza? bo naogladala sie reklam, glupich gazet i programow. nagonka na seksi pleksi cialo wlazi w glowe nawet takim malolatom, co cycki im ledwo urosly, a juz chca sie pozbywac naturalnie zbierajacego sie tluszczu, wiec po prostu nie [cenzura] o wyglodzonych afrykanskich dzieciach i tlustych amerykancach co jedza frytki i chleb z maslem na raz. trocherozumu
a nawyki zywieniowe i dieta to dwie rozne sprawy. dieta w tym wieku to najgorsze co moze byc, do wszystkich co to czytaja, niech nie mysla ze maja racje, nie odchudzajcie sie przed, nie wiem, 15-16stka jesli juz naprawde musicie. ale nie 11, jezu

No sory, ale nie czytam gazetek typu "Bravo" bo do szczescia nie potrzebne mi czytanie jakis badziewnych gazetek w ktorej sa same bzdety. Nie zamierzam liczyc kalorii, ani ograniczac sie do 1000kalorii. Zapytalam sie co jesc, a ty od razu wskakujesz na mnie, ze chce byc jak jakies paniusie z reklam. Otoz nie. Ale chce miec normalna sylwetke, a nie wygladac jak trzy drzwiowa szafa po wizycie w mcdonaldzie.
dzieki za zrozumienie.
temat do zablokowania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lacrima Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 09 Lut 2006
Posty: 31
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sro 23 Maj, 2007 22:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

coz za stanowczosc! ;> a i dzieks za sprostowanie co do nika, ale sznuri brzmi fajniej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Czw 24 Maj, 2007 19:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
kobieta płci męskiej?

Heh, skojarzyło mi się, jak wczoraj jak byłam na wycieczce graliśmy w siatkówkę i dobrze coś obroniłam a kolega do mnie "Monika, ty prze chłop jesteś!" ;D
Skoro założycielka tematu uznała, że można zablokować - więc blokuję.

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |