| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
religia

Czy uczysz się do religi?
Tak
36%
 36%  [ 12 ]
Nie
54%
 54%  [ 18 ]
Nie uczęszczam na te lekcje
9%
 9%  [ 3 ]
Głosowań: 33
Wszystkich Głosów: 33

Autor Wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sob 16 Cze, 2007 22:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale może fajnie że także kociół ma te swoje przykazania, bo gdyby ludzie w zgodzie z nimi postępowali, nie musiałabym się bać wracać ciemną uliczką. Z drugiej strony i tak łamią wszystkie nakazy, obowiązki i tym podobne które sami sobie narzucają...

Co sądzicie o prawie każdego do własnej ideologii i poglądów ? Bo ja niby tak sądze, i na nikogo (zwykle, chociaż jak mam ochotę to tak) nie naskakuję, ale myślę swoje, i nie wiem czy to nie śmierdzi obłudą. Jeżeli chodzi właśnie o wiarę w bożki i tego typu sprawy...

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sob 16 Cze, 2007 22:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akacja12 napisał/a:
Ale może fajnie że także kociół ma te swoje przykazania, bo gdyby ludzie w zgodzie z nimi postępowali, nie musiałabym się bać wracać ciemną uliczką.

Bo to wygląda tak, że normalny człowiek nie potrzebuje straszaka, by nie kraść, zabijać, gwałcić, a nienormalnego takie nakazy nie obchodzą, nawet jak w jakiegoś Boga wierzy.

Akacja12 napisał/a:
Co sądzicie o prawie każdego do własnej ideologii i poglądów ?

Niech każdy myśli i mówi co chce, póki jego poglądy nie sprowadzają się do stosowania przemocy wobec innych.
Akacja12 napisał/a:
Bo ja niby tak sądze, i na nikogo (zwykle, chociaż jak mam ochotę to tak) nie naskakuję, ale myślę swoje, i nie wiem czy to nie śmierdzi obłudą.

Posiadanie poglądów śmierdzi obłudą? Obłudą śmierdzi udawanie katolików przez ateistów. Nagminna praktyka w tym kraju.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 17 Cze, 2007 09:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere - Niezła próba, niezła próba : ) Argumentów zabrakło : )?

Wbrew pozorom istnieje wielu ludzi dla których nie prawo, a religia wytycza kierunek w życiu, a to, że nie jesteście nimi wy to inna rzecz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 17 Cze, 2007 11:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akacja12 napisał/a:
bo gdyby ludzie w zgodzie z nimi postępowali, nie musiałabym się bać wracać ciemną uliczką.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pon 18 Cze, 2007 15:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
Akacja12 napisał/a:
bo gdyby ludzie w zgodzie z nimi postępowali, nie musiałabym się bać wracać ciemną uliczką.

Nie musisz mi podkreślać moich słów. Napisałam to co napisałam, i to chyba jasne.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 18 Cze, 2007 20:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

po prostu wyraziłam swoją opinię posługując się twoją wypowiedzią..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |