Wysłany: Czw 02 Gru, 2004 21:47 Zlot w Sopocie - 4 grudnia
Jak dobrze pójdzie w najbliższą sobotę (4 grudnia) odbędzie się zlot użytkowników naszego forum z Trójmiasta. Na pewno będzie Idda oraz ja. Zapraszamy gorąco wszystkich którzy mogą przyjechać. Planujemy się spotkać o godz. 10.30 na przystanku obok ul. Obrońców Westerplatte. Pozdrawiam, Kapitan
Ostatnio zmieniony przez dnia Sob 04 Gru, 2004 12:28, w całości zmieniany 1 raz
Ok fajnie ze macie takie mozliwosci i nie daleko od siebie mieszkacie ale chcialem przypomniec ze to chyba nie najlepsze miejsce na takie posty piszcie to np. w O wszystkim pozwole sobie zacytować do czego służy to forum:
Cytat:
Powiedz, co sądzisz o Forum. Piszcie, co można tu zmienić, usprawnić... Napisz jeśli brakuje Ci tu czegoś. A może uważasz, że któreś z for jest niepotrzebne?
_________________ Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www)
Agnieszka -Usunięty- Gość
Wysłany: Pią 03 Gru, 2004 08:25
No gratuluje:) tez bym chciała pojechac... kiedys byłam w Sopocie na koloniach sliczne miasteczko:) a tak pozatym mam nadzieje ze bedziecie sie dobre bawic:) ja mieszkam troche za daleko ale moze u nas tez zorganizujemy zlot.
Mnie na pewno nie będzie...musiałabym przejechać całą Polskę..no i rodzice by mi pewnie nie pozwolili A po za tym to Kapitanie trochę pożno o tym informujesz
zdaje sie ze pierwszy . No chyba ze były już kiedy ale nic o tym nie wiem.
KoT Gość
Wysłany: Pią 03 Gru, 2004 16:59
Witam.
10:30 :/ ... To nie moja godzina :/ Moja godzina to 10.00 :/ Jeżeli zostanie 10.30 to nie będę mógł na pewno, natomiast jeżeli zostanie przesunięte na 10.00 to...Muszę czekać aż tato wróci i porozmawiać z nim.
Pozdrawaim
Oki. Jak dla mnie może być na 10.00 ale trzeba szybko powiadomić Iddę. Nie wiem czy jej będzie pasowała ta godzina...
KoT Gość
Wysłany: Pią 03 Gru, 2004 21:08
Witam.
Będę jutro na 10.00 na Przystanku. Czarne okulary (w czarnych oprawkach, nie słoneczne ), ciemnogranatowe dżinsy, szara kurtka, dość specyficzna bluza z chińskim smokiem na torsie.
Pozdrawiam
Kapitan Gość
Wysłany: Pią 03 Gru, 2004 21:23
Ja będę w szarej kurtce i wojskowych butach. Nie znam za bardzo Sopotu ale chyba trafię
widziałam bluze na zdjęciu . Ja będe miała taką kurtke puchową z adidasa. Brzydka jest ale co ja na to poradze . Szaro neibieska. Okularki mam bardzo podobne do Twoich. Tylko że niebieskie oprawki ale tego i tak nie widać . A zzreszta na pewno się poznamy. Chyba
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach