| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Gdzie to jest??
Autor Wiadomość
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Wto 24 Cze, 2003 21:14   Gdzie to jest?? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam taki problemik.
Otóż na opakowaniach po kremach do depilacjii, przeczytałam ze mozna też stosować na okolice bikini.....tylko, że , no właśnie.....CO ZALICZAMY DO OKOLIC BIKINI?! Rolling Eyes
Bo ja do końca to tak nie wiem....
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Szalona
Junior
Junior


Dołączył: 23 Sty 2003
Posty: 186
PostWysłany: Wto 24 Cze, 2003 22:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że to są miejsca intymne (ponieżej pasa: Wink

_________________
Wisła Kraków duma wszystkich Polaków!!! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nemeia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 29 Sty 2003
Posty: 200
PostWysłany: Sro 25 Cze, 2003 00:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Okolice bikini to te rejony wlosow lonowych ktore nie sa zakrywane przez skape majteczki. Czyli boki wzgorka lonowego i wnetrze ud Smile Przewarznie dziewczeta robia to po to, zeby nie bylo widac wlosow lonowych jak zaloza bikini (stad nazwa), albo bielizne.
Nie jest to calkowite usowanie wlosow lonowych. Calkowite usowanie wlosow lonowych nazywac sie "Brazylijka" lub "Brazylijski wosk". A to od tego ze w Brazyli kobiety ktore tancza na ulicach podczas karnawalu maja zupelnie usuniete owlosienie lonowe Smile

_________________
NIL NISI BENE (mow dobrze lub wcale) *SENEKA*

Nie ma zlej mlodziezy, sa tylko zli wychowawcy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Szalona
Junior
Junior


Dołączył: 23 Sty 2003
Posty: 186
PostWysłany: Sro 25 Cze, 2003 10:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No to byłam blisko. Wink

_________________
Wisła Kraków duma wszystkich Polaków!!! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Sro 25 Cze, 2003 21:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wieć....skoro pisze że mozna stosować do okolić bikinii to czy mozna usunąć włosy z całego ciała , ta jak to sie nazywa "brazylijka" ??
Wiem ze troche głupie pytania zadaje....nio ale co ja zrobie ze niewiem o tym nic a nic Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ulka
Junior
Junior


Dołączył: 19 Kwi 2003
Posty: 116
PostWysłany: Sro 25 Cze, 2003 22:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wcale nie głupie NaSTKa, bo ja też nawet chcem to wiedzieć, bo niemam o tym bladego pojęcia biggrin

_________________
,,Nie mów źle o nikim, ale mów wszystko co najlepsze o każdym"- Ulka nr gg 3066241
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nemeia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 29 Sty 2003
Posty: 200
PostWysłany: Czw 26 Cze, 2003 01:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

"Brazylijka" to nie jest usowanie wlosow z calego ciala tylko wszystkich wlosow z lona Smile . Takie kremy powinny miec z tylu napisane czy mozna je uzywac do "Brazylijki". Osobiscie tego nie polecam, fachowo robi sie to u kosmetyczki, a kremy zawsze moga uczulic.

_________________
NIL NISI BENE (mow dobrze lub wcale) *SENEKA*

Nie ma zlej mlodziezy, sa tylko zli wychowawcy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aŚkA
Gość
PostWysłany: Nie 20 Lip, 2003 23:40   

Nemeio a jak takie usuwanie włosow z lona u kosmetyczki wygląda???To ona to robi czy jak?Czy trzeba sie przed nia rozebrać???
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |